Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szégyelleni kellene...

Tényleg szégyelleni kellene valakinek az apját a foglalkozása miatt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem kell szégyellni ha becsületes munkát végez akármi az.
2013. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

sosem szégyelltem az anyukám vagy a nagyszüleim foglalkozását. járhattam nyelvet tanulni, sportolni, volt tiszta rendes ruhám, mindig volt étel otthon.

pedig kétkezi munkájuk van, igaz nem gyárban robotoltak, hanem vállalkozóként.


igaz én is bankár meg mérnökgyerekek közé jártam suliba, de mégis nekem lett legelőször szülői segítséggel lakásom, és nem nekik.

a vicc, h pont a bankos anyuka vett fel olyan hitelt, aminek már az egekben van a törlesztője, míg az én nagyszüleim KP-ből kicsengették a lakásomat :)

2013. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.Persze vannak alacsony preztizsü szakmák,de ha rendesen melózik,nincs miért lenézni.Milyen foglalkozásról van szó?
2013. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13-as, megírjam privátban?nem szeretném itt kiírni
2013. ápr. 6. 22:39
 15/22 anonim ***** válasza:
nekem megírhatnád.
2013. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
te jó ég..az a szakma minden csak nem ciki...szerintem kiírhatod ide nyugodtan semmi baj nincs vele.
2013. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mondom nyugodtan kiírhatod ne privátba küld:) az utolsó kettő én vagyok.
2013. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem is elküldhetnéd nagyon kíváncsi vagyok ezek után. nem tudom elképzelni h egy értelmes felnőtt ember tényleg ide süllyed h mások foglalkozását minősítse..
2013. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne,hogy mi az a szakma :)
2013. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az én apám is kétkezi munkás. Viszont az értelmi és az érzelmi képessége magasan az átlag felett van. Olyan dolgokat tud, amit az egyetemisták 60% soha. Ráadásul büszkeséggel tölt el, hogy minden helyzetben tudja a megoldást, míg a diplomás szülők meg a legkisebb problémákat sem értik, nem ebben a világban vannak, mindenhez hívnak valakit. Mintha nem csak ketten lennének a diplomás szülők, hanem összeházasodtak a villanyszerelővel, takarítónővel, gázszerelővel, asztalossal stb.
2013. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!