Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi a véleményeteket kérném?

Légyszi a véleményeteket kérném?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni, akinek még kérdése lenne légyszi írjon privit.

Nekem van egy nővérem aki férjhez ment egy pasihoz.

A férje nála fiatalabb 2-3 évvel, és neki van egy nővére (fél testvére)aki annyi idős mint az én nővérem (a feleség) szóval mindketten 25 évesek. A nővérem férjének a nővére odaköltözött egy pár hónapra a nővéremékhez, valami szakmai továbbképzés miatt. A nővérem férje egész nap dolgozik, a nővérem meg csak délelőtt. És amikor hazaér utána megállás nélkül ugráltatja a férje nővére. Ő főz mos takarít utána. Az nem csinál semmit, csak egész délután dirigál a nővéremnek. (ezt a saját szememmel láttam)

És nem értem hogy a nővérem ezt mért hagyja, mert amúgy elég agresszív típus tud lenni.



2013. ápr. 7. 11:47
 1/7 anonim válasza:
75%

Én azt csinálnám a nővéred helyében:

"kimosnám, ami az enyém, meg a pasimé", ha meg a nővére

pampog, akkor lehet mondani, hogy "vagy lerakod az asz-

talra a munkadíjam, mert nem vagyok a cseléded, és be-

vásárolsz magadnak (lásd mosószer, nem ingyen van), vagy

lehet kivenni szállodai szobát!"


És ezt nem neked, hanem a nővéred férjének kellene mondani.

2013. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkivel csak azt lehet megtenni, amit hagy. Nővérednek a sarkára kellene állnia. Ha annyira zavarja ez a helyzet, akkor ne legyen a sógornője csicskása, senki nem kénszeríti rá.
2013. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy van,ezt csak azzal tudja megcsinálni aki engedi.Én megmutatnám merre van a kijárat.
2013. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen éppen ez az hogy a nővérem se az az ijedős fajta, sőt pont az ellenkezője.
2013. ápr. 22. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A növered ferje a hibás! Ö kéne letisztázza ezt a növérével , ez közte es a növere közötti nézeteltérés, semmiképpen sem a növéred kéne kardoskodjon. Nincs rosszabb a jellemtelen pasinál.
2013. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A nővérem férje nem is tud róla (szerintem), a nővérem nem az a fajta hogy más "szoknyája alá bújjon".
2013. jún. 11. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
A nővéred felnőtt nő, 25 éves. Ne avatkozz bele, ezt a csatát magának kell megvívnia, hisz a sógornővel a későbbiek során is fog még találkozni. Mivel ez nem egy végleges állapot, nem kell komolyabban ezzel foglalkoznod. Ha besokall a nővéred, meg fogja oldani, főleg, hogy írtad talpraesett teremtés. Ne féltsd, bízz benne :)
2013. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!