Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek neki feldolgoz...

Hogyan segítsek neki feldolgozni a feszültséget?

Figyelt kérdés
Párom már több éve egy munkahelyen van,ahol egész nap csak a rohanásból áll a napja,természetéből adódóan is elég ideges típus(skorpió jegy szülötte).Este amikor hazajön egyszerűen nem tud lazítani,s én mivel alaptermészetem a nyugalom,nehezen nézem végig,hogy ő milyen feszűlt.Szeretnék neki valahogy segíteni,tudom,h nehéz az élet de mégis minden csak nézőpont kérdése....

2012. dec. 12. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd, hogy elmesélje mi volt aznap. Úgy kicsit lehiggad. Várd mindig vacsival, ne neki kelljen még azt is megcsinálni munka után. Próbálkozhatsz nyugtató hatású illóolajokkal, masszázzsal. De ezek csak ideig-óráig hatásosak, a természetén sajnos nem fogsz tudni változtatni.
2012. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Citromfű tea, azt akár napközben is ihatja, ha ilyen pörgős, kávét, energiaitalt lehetőleg ne nagyon fogyasszon. A levendula illata is nagyon jó relaxáláshoz, akár habfürdőben is, ne arról szóljon az este, hogy megy a tévé, számítógép, hanem tényleg nyugalom legyen, beszélgetés, egy jó vacsora, olvasás, masszázs. Pici, apró változtatásokkal el lehet kezdeni, mert hosszú távon ez a nagy stressz tönkre fogja tenni.
2012. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ugyan az a gondom, mint a te párodnak. Rajtam az segít, ha az én párom meg se kérdezi, hogy mi volt ma...

Tervezz olyan programot amit szerinted ő is kedvelne (aktívat passzívat az tökmindegy) csak vond el a figyelmét.

Nekem ez segít a legjobban.

2012. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen sofőr és a kávé vagy az energiaital elég gyakori a napjában.Viszont az utóbbi időben már nem fogyaszt energiaitalt.Utolsó válaszolólank igaza van,van h lehet azt szeretném,h egy kicsit nyugton legyen én iguekszem nem lerohanni a velem történtek élménybeszámolóival,az a legnagyobb probléma,h ő sportember volt mindig foci,kézilabda hobbiszerűen valamit mindig űzőtt maximalistaként,akkor ép az zavart,h kevesebb idő jut rám most viszont (egy lábsérülés miatt) nem nagyon van kedve ilyesmihez,igy azt látom,h szép lassan felörli a stressz és az utóbbi napokban arra panaszkodott ,h szokott fájni a gyomra....nem szeretném,h gyomorfekélye legyen vagy ehhez hasonlók...
2012. dec. 12. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

És ha eljárna úszni?

Az is jó feszültség levezető.

Sportlövészet?

2012. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeret úszni,csak itt a közelben olimpiai bazin van ahol csak késő esti órákban vagy kora hajnalban válthat ki bérletet... A sportlövészet viszont jó ötlet!
2012. dec. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!