Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem az anyukámat! Túl...

Megütöttem az anyukámat! Túl nagy volt a feszültség, nem akartam. Mit tegyek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Egyszer véletlenül lebuktattam a szomszéd nőt, hogy csalja a férjét és azóta minden megtesz azért hogy szar életem legyen. Belekever olyan dolgokba amihez semmi közöm. Most is ez történt és anyám valamiért hitt neki, ordítva nekem álltak mind a ketten és anyám nem bírta megérteni, hogy hazudik, már akkora volt a feszültség körülöttem, hogy adtam neki egy elég nagy pofont. Nőt soha nem ütöttem meg, főleg nem az anyámat. Nem tudom ezek után hogy fog rám nézni de szeretném ha megbocsátana. Vegyek neki valamit? Vagy csak szavakban mondjam el? Mit tegyek?

21/F


2013. jan. 30. 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%

Hát én elásnám magam....

Anyukád ha igazán szeret megbocsájt,de csodát ne várj....

Attól,hogy veszel ajándékot nem fog a fájdalma enyhülni.Olyat tettél ami egy édesanya számára a legutolsó dolog.....

2013. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

az ember követ el butaságokat,ez eléggé nagy volt, és szégyelld magad,.

én inkább arra vagyok kiváncsi hogy anyukád ezt hogy reagálta le?

venni ne vegyél semmit,a szeretet és a megbocsátást nem lehet pénzzel és ajándékkal megvenni !!!

itt tettek és szavak kellenek ..

2013. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%

Ajándékkal a bocsánatot nem lehet megvásárolni...(és szerintem semmi mást sem)

Minek kavartál bele egyáltalán más életébe...?

Nem tudok ilyen esetben semmilyen használható tippet/tanácsot adni..., ilyet nem lehet csinálni és kész, még indulatból sem. Mégiscsak édesanyádról van szó!

2013. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Venni nem kell semmit! Őszintén mondd el neki hogy mennyire sajnálod és nagyon-nagyon megbántad! Meg hogy soha többé nem fog előfordulni. Mondd el neki hogy nagyon bánt, hogy nem hisz neked, ezért szállt el az agyad.
2013. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Tudom, szégyellem magam. Ahogy elcsattant mindketten abba hagyták az ordítást és gyorsan elmentem onnan. Nem akartam a másik életébe kavarni, teljesen véletlen volt.
2013. jan. 30. 21:10
 6/30 anonim ***** válasza:
43%
Én is egyszer megütöttem anyukámat, mondjuk az védekezés volt, mert ő kezdte. 20 l
2013. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Mikor kamasz voltam, anyámmal volt, mikor elkezdtük tépni egymás haját. Gyerekkoromban mindig így vezette le a feszültségét, mikor nagyobb lettem, akkor meg visszaadtam neki. Nagyon bűntudatom volt utána, de egyszerűen nem bírtam elviselni, hogy olyan dolgokat tett, amik az én életemet veszélyeztették. Felnőttem és a kapcsolatunk jó, szinte legjobb barátok vagyunk. Bár én lány vagyok, de szerintem ha megbánod és bocsánatot kérsz, nem érdemes rajta hónapokig vergődni.
2013. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

most nem minősítenélek téged, leírom h én mit tennék. Írnék neki egy levelet, amiben leírom h mennyire rettenetesen sajnálom, h szeretem őt és szeretném ha megbocsátana és hagyná h rendbe hozzam a dolgot. Lehet főznék is valamit de mindenképp többet segítenék otthon. Anyukád meg fog bocsátani, mert a fia vagy, de ezzel nem szabad visszaélni

hajrá

2013. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

8-as, a számból vetted ki a szót.

Ne vegyél semmit, azzal nem hoznád helyre. Vegyél elő tollat és papírt, és írj neki egy szép levelet, amiben leírod, hogy mindennél jobban szereted, bocsásson meg neked, nem akartad megbántani, megütni meg a világért sem, stb. Fogalmazd meg, a saját szavaiddal, és ezt vidd el neki.

2013. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%

Háát szerintem kérj bocsánatot.Ne ásd el magad ahogy sokan mondják,hanem nagyon nagyon szépnen mond el hogy ne haragudjon....Én lány vagyok úgyhogy nem teljesen érzem át a helyzeted mert az az igazán gáz hogy férfiként megütöttél egy nőt :(

Máskor az ilyen szituból sétálj ki és kész nekem van olyan barátom akit a végletekig fel tudok idegelni ilynekor elmegy pedig látom rajta hogy legszívesebben képen csapna

Miért nem hisz neked Édesanyád?

2013. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!