Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez anyukamtól?

Normális ez anyukamtól?

Figyelt kérdés

Nagyon világos a bőröm , szinte fehér, es arra próbál rávenni, hogy járják szoliba. En undorodom ezektől a mű dolgoktól. Alapból nem szívesen vetkőzöm le, akkor sem ha tudom, hogy nem látnak. Szóval unszol anya, hogy menyjek el egyszer , de aztan nemrég elszolta magát azzal, hogy "Pedig aztan heti 3x el kene menned, es akkor szép lenne a borod színe." Ezért se megyek, mert tudom ha 1x kiprobalnam, O rendszert csinálna belole ! A vicc, hogy sminkelest is erőlteti, meg a hajvasalast. Multkor azon vesztünk össze, hogy szerinte ki kellene vasalnom a hajam amikor megyek moziba. Istenem, sötét van, nem latja senki. Este 8 ora. Minek?! Ha sokat vasalom hamar tönkre fog menni a hajam. Mindenki mondja, hogy toredezik a haja, örülök, hogy nekem nem.

A másik dolog : sokat veszekszunk anyaval, ilyenkor ott bánt ahol tud - akar igaz akar nem. Általában a nincs 1 barátod se dologgal bánt (pedig nem igaz). Ma ilyet szól, hogy en biztos X-el meg Y-am osszevesztem meg mar ok is utalnak, pedig milyen jóban voltunk MERT (! Most figyelj :D) nem lajkoltak a profilkepem facebookon. Oh uramisten, nane, mert a baratsag ezen mulik. -.- egyébként a vicc az h van rajta 70 Like. Nem mintha erdekelne, mert nekem az is teljesen ok lenne, ha lenne rajta 1, de ha neki ennyire fontos, hogy lájkolják a profilkepem, akkor azt a 70-et miért nem nézi ? Vicc ez az egesz. Ezek utan merem megkérdezni, hogy en látom rosszul a dolgokat, es neki van igaza, vagy tenyleg nem teljesen normalis ez tőle?

15/L



2013. ápr. 7. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
kicsit normálisabb vagy, mint anyukád ... ez jó
2013. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
A lenyeg, hogy te ilyen tisztan latod a helyzetet. Reect!
2013. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Respect
2013. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem anyukád természete kicsit más mint a tiéd, és elképzelhető, hogy kijött rajta a kapuzárási pánik. Ezért mindent veled akar megcsináltatni, amit ő anno nem tehetett meg (annak ellenére, hogy te nem szeretnéd, mert más típus vagy). Erre utalnak ezek, amik mind a külsőségre mennek(haj, szoli, facebook). Szeretné, ha népszerű lennél- akár helyette is-, és közben azért veszekszik veled és bánt, mert szeretne ő a helyedben lenni. Ezeket nem direkt csinálja, és ettől függetlenül biztosan szeret téged, és valószínűleg őt is emészti belül ez a helyzet.
2013. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszonom.:)

Igazából utalom en is a bőröm színét, de most nem tudok mit csinalni...

Meg ilyenek mond, hogy az olyan lányt aki nem ad magára, azt nem szeretik a fiuk. (Azaz nem lesz pasim.) igazából mar volt 2. Meg szerintem ezt csak azért mondta, hogy szolizzak, meg sűrűbben sminkeljem magam (ergo napi szinten, ne heti 3x). Persze. Válaszom az volt neki, hogy hat akkor igy jártam, nem lesz baratom..:/;)

2013. ápr. 7. 23:00
 6/15 anonim válasza:
100%

Szia:)!

Szerintem anyukádnak csak annyi a "baja",hogy neki a kűlsőségek, a mások véleménye a mérvadó. Neki ez a normális, neked meg más. Állj ki a véleményed mellett! A hajvasalástól tényleg töredezhet a hajad igazad van! A szolinak meg nézz utána a neten,hogy mennyire káros... Aztán linkeld vagy oszd meg anyudnak is! Sok sikert és kitartást!!!

2013. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig nyaggatom hogy hordjon szoknyát vagy húzzon nylon harisnyát vagy vegye fel nyugodtan bármelyik brosstűmet de ilyenkor mindig ez a válasz jön

'ANYA!! 20 ÉVES VAGYOK ÉS FÉRFI!!!!!


Viccet félre téve.. Tényleg nem értem anyudat, inkább örülni kéne neki hogy nem álltál be a birka sorba..

2013. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Maradj meg ilyennek, amilyen vagy. Igazi értékes embernek tűnsz az írásod alapján, kár, hogy anyukád nem veszi ezt észre.

Persze a maga szemszögéből biztosan csak a legjobbat akarja neked, de lehet, hogy anyukádnak kicsi az önértékelése, hogy azt hiszi, ezektől a dolgoktól jobb lesz az élete.

2013. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából sok más problémánk is van. A szoli lehet hogy az miatt van, amit a 4-es (azt hiszem) leírt , de amugy a természete se a legjobb. Mint írtam, ott bánt amikor veszekedunk ahol tud. Le szokott rondazni, egy időben napi szinten hallgattam. Pedig nem érzem magam annyira annak, hogy a saját anyám lerondazzon.(ha gondolod küldj privatot, en meg mutatok kepet..csak írd meg hol laksz, hogy véletlenül se olyannak küldjem akit veletlen ismerhetek ) . Valami olyasmit is mondott valamelyik nap, hogy olyan fehér vagyok, undorodik tolem. Nem pont ez volt, es kicsit enyhebben kifejezve, de kb.
2013. ápr. 7. 23:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egy elég durva ötlet, de így legalább szembesítheted őt azzal, miket is mond neked.

Kezdj el titokban egy naplót vezetni. Írd bele minden nap, hogy mit mondott neked. Azt is, amikor pozitívat mondott, és azt is, amikor negatívat. És, ha van rá lelki erőd, írd le, hogy mit éreztél azzal kapcsolatban, amit mondott.

Egy idő után mutasd meg neki. Más ötletem nincs, mert olyanról még nem hallottam, hogy egy anya ilyeneket mondogatott volna a sajt lányának...

2013. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!