Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám miért aláz meg folyamat...

Apukám miért aláz meg folyamatosan?

Figyelt kérdés

Apukám a szobám ajtaján a zárat kicserélte, hogy be lehessen zárni, mert a tesóm ellopja a cuccaimat, de amióta megvan hozzá a kulcs soha nem zárhattam be, mert mindig szólt érte, ma is ahogy mentem reggel suliba arra jött kocsival amerre én megyek, megállt és elkezdett ordítani hogy azonnal adjam neki oda a szobám kulcsát, majd ahogy elvette kidobta a kulcsot a kocsiból, és elhajtott. A barátom nem szeret-nem is szokott hozzánk járni, szerintem apukám is közre játszik. Állandóan megaláz, a barátomnak is csak a "rossz" dolgokat mesélte el neki rólam. Soha egy kedves szava nincsen hozzám, legalábbis nagyon ritka. A szobám mivel zárva van, nem tudom kivenni a cuccaimat amik kellenének. Volt hogy leköpött mert neki olyan kedve volt, anyukámmal se úgy viselkedik ahogy kéne. Pár nap múlva leszek 18 éves, azt mondta hogy betöltöm simán kitesz a házból. Már beszéltem vele párszor, nem használt.


17L


2013. ápr. 8. 11:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, hozzá teszem hogy azért köpött le mert a húgom elvette a holmimat, és bezártam a szobám.
2013. ápr. 8. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnállak hogy ilyen szar apád van.

Az én apám is elég bunkó volt mindig (fel is akarták jelenteni általános iskolában).

Nem tudom miért viselkednek egyesek ilyen parasztul, inkább örülnének hogy van családjuk, meg próbálnák az időt jól eltölteni.

Nem lehet hogy munkahelyi gondok miatt volt ilyen?

2013. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos egy tapló tulok az apád...Bármilyen gondjai vannak,munkahelyi vagy akármi,akkor sem viselkedhet így a családjával!
2013. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a tulajdonának tekinti a családját, ezért viselkedik így veletek és veled. Nem sokára nagykorú vagy és önállósodsz, tőle független személyiséged van. Ez nem tetszik neki, ezért próbál úgy "betörni", hogy megaláz, ahol csak tud. Valószínűleg nem tekint se téged, sem a családod többi tagját értékes, teljes emberi lénynek, hanem csak valami alárendelt cselédszerűségnek.

Szerintem a legjobb, ami történhet veled, ha tényleg kitesz otthonról, de valószínűleg sosem fogja ezt meglépni. Sőt, alig tudsz majd tőle megszabadulni. Az ilyen típusú emberek mind ilyenek, mint egy ronda kövér pók, aki nem akarja elereszteni a szaftos legyeket a hálójából. Az én apám is ilyen volt, tudom miről beszélek.

2013. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence_ ***** válasza:

Talán mert így próbálja elérni, hogy tekintélye legyen.

Gondolom van némi önértékelési problémája. Ezt kezeli így.

Ha érted talán picit könnyebb.

Hugód miért lop?

Rokonon, család mit szól ehhez?

2013. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne hova költöznöm, akkor már mennék is! Nem bántani akarom, de elég rossz azt hallgatni hogy utál minket, szajha, stb..
2013. ápr. 8. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező!

Te most leírtál egy eseményt, de nem írtad le az előzményeket. Egy család nem így él, hogy egyszer csak lop a húgom. Idáig több dolognak kellett már történnie, amik ide vezettek. Apád hibáját abban látom, hogy már az első jelek láttán nem tett semmit, hagyta a dolgokat megtörténni, aztán a végén avatkozott csak be, de azt is úgy mint elefánt a porcelánboltba. A leköpés dolgot meg aztán végképp nem tudom hova tenni.

2013. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tetszenek a tesómnak a cuccaim, de én 18 éves vagyok, ő meg csak 15! Volt amit kölcsön adtam neki, de vagy nem adta visza, vagy tönkre tette a ruhát, mert én vékony vagyok, ő pedig husis.
2013. ápr. 8. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen volt, de én befenyíttettem és azóta enyhült, nem ilyen tapló. Tedd te is ezt. 17 éves vagy, még kiskorú, beszélj a tanáraiddal és jelentesd fel, kavarj jó nagy sz@rt neki azért, hogy még ennél is jobban elvesszen a tekintélye az ismerősei között. Ha már ő is fenyegetettségben fog élni, ráadásul miattad, akkor már nem leszel ennyire kiszolgáltatva neki és be fogja húzni a farkát. Így kell bánni a férgekkel.
2013. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!