Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miét gyűlöl és aláz folyamatos...

Miét gyűlöl és aláz folyamatosan a tanárom? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom aki nem tudom milyen okból, de gyűlöl engem, és az egész osztály előtt folyamatosan megalázó helyzetbe hoz. Mikor tudja h vmit nem tudok, mindig akk szólít fel, mostanában pedig nekem külön házit ad, mert szte én nem tudom azt amit kéne /mindezt óra végén mindenki előtt/. Ez rohadtul nincs így, mert mindig is 4-es voltam ebből a tantárgyból, tavaly NÁLA IS. Úgy h nem tudom mi változott meg hirtelen benne, még nem is érdekelne annyira a dolog ha legalább nem az egész osztály előtt csinálná, de így az osztálytársaim is elkezdtek folyamatosan piszkálni h milyen h*lye vagyok még a tanár szerint is stb.

Megőrülök, már komolyan gyűlölök suliba járni. Mit tehetnék h ez változzon? Szóljak az ofőmnek? vagy mit csináljak? elegem van már ebből :( szüleimnek nem merek szólni, mert ha ők mennek be és szólnak a tanárnak akk még jobban rám szállna

/7-es vagyok/


2012. szept. 17. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van rá oka, hogy megutált, DE!!! Akkor sem alázhat meg és pláne nem traktálhat téged plusz házival. Beszélj vagy az ofővel, vagy küldd be a szüleidet, hogy beszéljenek a fejével.
2012. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem állj elé, és kérdezd meg, hogy mért cseszeget.
2012. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

biztos van rá oka, csak én nem tudom mi az, így nem is tudok rajta változtatni. én ugyanúgy viselkedek vele, és az órákon is, mint tavaly, akk még nem volt baja velem. ma mikor megint felírta a táblára h nekem még mik a plusz házijaim, kevesen múlt h ne szóljak be neki.

de legközelebb ha ilyen csinál biztos megkérdezem tőle, ott osztály előtt h mi baja. aztán ha nem változik akk megyek az ofőhöz.

köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 17. 21:57
 4/4 anonim válasza:
Szülö vagy osztályfőnök, igazgató. Ha tényleg megaláz, ne hagyd.
2016. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!