Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megkérdezzem...

Mit csináljak? Megkérdezzem hagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

Ma beléptem a férjem freemail-jébe.

Persze tudom nem szép dolog, de napok óta olyan furcsa érzésem volt vele kapcsolatban.

Külföldön dolgozik.

Szóval beléptem és láttam hogy egy másik emailt csinált magának.

Beléptem abba is, de nem találtam semmit.

Csak szerintem az ember nem csinál csak úgy egy másik email címet is, kell hogy legyen valami oka...

Mit csináljak?

Szóljak vagy ne?


2013. ápr. 8. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog másnak a magánszférájában kutakodni még akkor sem ha az a férjed. Jó nagy bizalom lehet a házasságotokban.

Csak megjegyzem ok nélkül is csinál az ember egy másik email címet. Én például csak azért csináltam , mert egy üzleti ügy miatt kérték az email címemet de valamiért jobbnak láttam az újat megadni.. Valamiért úgy éreztem hogy nem egészen tiszta az üzlet, és ha ír akkor a másikra írjon ne oda amit eleve használok..

2013. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi gubansz otthon akkor muszáj gyártani egyet??? Miért ne lehetne ok nélkül új freemailje?? Az is lehet hogy tudja hogy ellenőrződ..
2013. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl jopar email cimem van, megpedig azert, mert a "valodit" nem szeretnem megadni minden oldalon, ahol valamiert regisztralni kell.
2013. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Freemail rendszerében gyakran előfordul hogy olyan levelet is automatikusan a SPAM mappába tesz, ami amúgy nem az és így nem érkezik meg a címzetthez, legyen az akármilyen fontos.

Nálunk pl egyetemen elmondta a TO-s, hogy citromail-es és freemail-es címmel lehetőleg ne regisztráljunk be a neptunba, pont a fenti okok miatt.


Lehet a te férjed is ezért csinált másik címet magának, vagy pedig csak szimplán azért mert egy másik szolgáltatást szimpatikusabbnak talált.


Nekem pl 4 e-mail címe van. Szerintem felesleges ezt felfújnod, pláne ha semmit nem találtál benne!

2013. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szívemből kívánom neked, hogy nagyobb problémád ne legyen soha az életedben!
2013. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem is van pár, pont amiatt, mert a hivatalos, amit pl önéletrajzokhoz megadok, vagy suliban használok az a teljes nevem egybeírva. Viszont itt, meg néhány helyen még, nem szeretem azt használni, nem szeretem, ha mindenki tudja, hogy én Kolbászos Aranka oda járok :)
2013. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat.

Annyira parázok hogy van valakije, vagy akar valamit és azért csinálta...:-(

akkor ne szóljak neki?

2013. ápr. 8. 20:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy álltok az egymás fiókjaiba való belépéssel. Mert ha szabad, akkor megkérdezheted ha nagyon nem birod idegekkel. Bár nem biztos, hogy mindjárt rosszra kell gondolni. Nem tudok így mondani sok minden hasznosat, mert nem ismerem hogy éltek, hogy vagytok egymással.


Amúgy aki azt mondja, hogy ez intimszféra, szerintem ha már házas valaki, akkor nem lehet olyan titkos magánélete, különben a másik gyanakszik akkor is ha van bizalom, a kisördög mindig ott van ha a másik nagyon titkolózik, az olyan gyanússá teszi. Szerintem, én legalábbis biztosan így működök.


Nekem mondjuk speciel van legalább 7 email címem, bármelyiket megnézhetné, nem találna benne semmit, mert nincsen semmi, nem ír nekem senki csak a reklám jön.

2013. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, a legtöbb embernek több email címe van. Nekem pl 3, egyet használok a hivatalos dolgokhoz, azt adtam meg a felvis regisztrációnál, azon levelezek a tanárokkal, meg van egy netes játszós,amit nyugodtan megadok idegeneknek, vagy pl ide is azzal regisztráltam. Van egy harmadik is ami pedig úgy keletkezett,hogy egy helyre duplán akartam regisztrálni,de ugyanazt az emailt nem engedte én pedig nem akartam megadni a teljes nevemet. Azon a spameken kívül semmi nincsen.
2013. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tegnap este beszéltünk skype-on de nem mertem megkérdezni.

Csak annyit kérdeztem, hogy szokta e nézni a freemail-jét és azt mondta hogy nem.

Amit most csinált az gmail.

2013. ápr. 9. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!