Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megkérdezzem...

Mit csináljak? Megkérdezzem hagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

Ma beléptem a férjem freemail-jébe.

Persze tudom nem szép dolog, de napok óta olyan furcsa érzésem volt vele kapcsolatban.

Külföldön dolgozik.

Szóval beléptem és láttam hogy egy másik emailt csinált magának.

Beléptem abba is, de nem találtam semmit.

Csak szerintem az ember nem csinál csak úgy egy másik email címet is, kell hogy legyen valami oka...

Mit csináljak?

Szóljak vagy ne?


2013. ápr. 8. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én továbbra is azt mondom hogy semmi okod az aggodalomra. Nekem van egy Gmail-es (barátokkkal, ismerősökkel, közeli rokonokkal ezt használom) egy MailBox-os (ezt főként fórumokra történő regisztrációhoz adom meg) egy másik Gmail-es amit hivatalos ügyekben (suli, diákmunka stb) használok és egy ősrégi Citromail-es, amibe kb félévente 1x lépek be, de oda kivétel nélkül szinte csak hírlevelek jönnek.


Ne stresszelj ezen feleslegesen! :-) De ha annyira fúrja az oldalad a kíváncsiság akkor kérdezz rá, csak úgy finoman.

2013. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg feleslegesen aggódom.
2013. ápr. 9. 13:41
 13/13 A kérdező kommentje:

Egyébként már megvádoltam szegényt egy párszor, és mindig alaptalanul...

Ezért nem is merek már szólni mert nem akarok megint beégni.

2013. ápr. 9. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!