Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges? Tesom baratnoje...

Lehetseges? Tesom baratnoje ellenem forditja a testveremet?

Figyelt kérdés
Az ocsem es 19 eves en 20 eves vagyok. Az utobbi idoben kicsit megromlott a viszonyunk szerintem a baratnoje miatt 1 eve vannak egyutt.Mivel szinte mindig nalunk van a lany en pedig alig vagyok otthon az egyetem miatt. A kapcsolat megromlasa abban nyilvanul meg hogy nem hiv vissza flegma bunko... Regebben ez nem volt igy es a lannyal se vmi jo a kapcsolatom.
2013. ápr. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet tudni, egyáltalán nem biztos. Az én párom is eltávolodott a testvéreitől mióta együtt vagyunk, pedig én inkább mindig azon voltam, hogy jól meglegyenek. Úgyhogy nem mindig a barátnő, vagy a barát a hibás. Az is lehet, hogy a sok külön töltött idő, a távolság miatt távolodott el kicsit, vagy tényleg a barátnője köti most le jobban a figyelmét, de attól még nem biztos, hogy ő fúrja a kapcsolatotokat. Na persze azért ezt sem lehet teljesen kizárni, ha amúgy sem jó a kapcsolatotok a lánnyal. De ezt így kívülállóként nem hiszem, hogy bárki meg tudná mondani itt, ezt csak a tesód tudja, tőle kell megpróbálod megtudni, mi a baj.
2013. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm volt olyan,hogy összeszedett olyan nőt,aki ellenem fordította,de mivel itt nem állt le és még a saját szüleimet is ellenem akarta fordítani,az anyámék megmondták a tesómnak,hogy nem jöhet hozzájuk a barátnője.Ez persze már nem tetszett a tesómnak sem és menesztette a nőt.
2013. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de lehetséges, nálunk ugyanez volt. A csaj szépen ellenem fordította a bátyámat, az a b*rom meg minden szívát elhitte. -.-"
2013. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szavát
2013. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!