Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 hetes terhes vagyok....

15 hetes terhes vagyok. Terveztük. A párom mintha két énű lenne. Vezető beosztásban dolgozik sokat ideges és maximalista itthon is. De most megütött. Azonnal elköltöztem haza. Borzasztóan érzem magam! Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mindezt egy szárító miatt ami banálisan hangzik de én sem értem.Mindig voltak mániákusságai de mióta terhes vagyok ez csak fokozódott.A borzasztó,hogy nem a kapcsolatunk miatt veszekszik velem nem is mert bármit is vissza szólnék járkál a lakásban akkor már látom talál majd hibát.pedig vannak nagyon jo napok amikor kedves nem vállaltam volna be egy babát csk úgy de az hogy terhesen megüt nem is akárhogyan azt már a pici miatt nem hagytam és jöttem el.Még jo hogy van hová.Viszont azóta sem egy sms egy telefon egy üzenet semmi.Szégyellem magam lila a szemem fáj a lelkem mihez kezdek majd hiszen az Apa olyan fontos egy picinek.De így?A nyakamnál fogva dobott a földre belémrugott,megpofozott alig hiszem el.Hallom a hangját borzasztó.Miközben szendvedek.?Mi van ha bántja egyszser őt is vagy engem többször.Miközben fáj a szívem .Hiszen pár napja minden rendben volt.Ha belenézek a tükörbe elsírom magam úgy nézek kiMég szerncse hogy a babának nem lett baja fizikailag de szerencsétlen érzetem hogy ideges..Erre nincs ok.És hogyan tovább?Még csak azt sem kérdezi azóta mi van velünk sőt utána írt vagy két smst amiben egyértelműen letagadta az egészetHogy csak tulzok.De miért tenném hiszen a legjobban az fáj hogy az ember akire felnéztem akire az életem a gyermekem vállaltam megbíztam ezt tudta tenni!!!!Nem kívánom senkinek sem ezt.És ilyenkor mi van?Megbocsájt ilyet az ember?Vgay azért nem is jelentkezik mert ennyire érdekli?Elképesztő...

2013. ápr. 10. 11:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%
Akkor is vetess látleletet és jelentsd fel. Hiába nem lesz a gyerek a nevén, ha megállapíttatja, hogy az övé, és oda kell adnod láthatásra, mi lesz?
2013. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%
Fáj az igazság az embereknek, vagy miért kellett leszavazni azt, hogy a rendszer teszi ezt az emberekkel? Magatokba kellene akkor nézni és látnátok, hogy hányszor támadtattok a másik emberre jogtalanul? Persze ez nem mentség annak a féregnek, aki megütötte ezt a nőt, azt a nőt aki a gyerekét hordja a hasában, de ettől független nem ártana kicsit gondolkodni. Nem lehet e az, hogy súlyosan sérült ez az ember lelkileg? Mert az, ez nem kérdés. Ő maga is áldozat, senki nem lesz ilyen magától.
2013. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsére teljesen bántalmazásmentes környezetben nőttem fel, talán 20 évesen hallottam először arról, hogy egyáltalán létezik ilyen.

Viszont hosszabb kapcsolatnál épp ezért figyeltem a partnert, hogy krízishelyzetekben hogyan reagál. Pl. van olyan, hogy indokol egy üvöltés, de maximum ennyi és nagyon megalapozott helyzetben. Nem csak velem, másokkal is.

A férjem ezeken a teszteken jól vizsgázott, egy-két alkalommal láttam kiabálni (nem velem), de olyankor is arrébb sétált lenyugodni, mert tudta, hogy épp annyira feszült, hogy robban.


Egyszer volt egy számomra kissé ijesztő jelenet, főleg azok után, hogy az egyik legnyugodtabb ember, akit ismerek.

A szétnyitós fregoli összeomlott a kezében, amikor ki akarta nyitni és elkezdte rángatni, földhöz csapni, látszott, hogy elvesztette a kontrollt. Akkor leültettem, hogy ilyet többet ne. Nem az a bajom, hogy felidegesítette magát - velem is megtörtént már, én is kvaanyáztam azt a fregolit, nálam is csuklott már össze.


De az, hogy láthatóan elvesztette a kontrollt a viselkedése felett, az már gáz.


Azóta se történt ilyen, de akkor és ott megijesztett a viselkedése.


Annak ellenére, hogy egy provokatív viselkedésű exfeleségtől vált elt, aki pl. verte is, arra brazírozva, hogy nőt úgyse üt meg. Ott a legdurvább visszavágása az volt, hogy hozzávágott egy párnát.


Tényleg érdemes megfigyelni, hogy másokkal hogy viselkedik valaki, korábban hogy viselkedett az előző partnerekkel, mert veled is úgy fog.

2013. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted,h leléptél, sokan sajnos nem képesek erre, v nincs lehetőségük, szerencsére te időben megtetted a megfelelő lépést. Sajnos úgy néz ki,h eddig tudott szimulálni, mostmár nem megy neki többé. A gyerekedet most még meg tudtad védeni a testeddel, de később lehet nem lett volna már rá lehetőséged. Szerintem ha egyedül el tudod tartani a gyereket, akkor sose add be az apaság iránti keresetet,valószínűleg ő sem fogja, ha ennyire sunnyog és a gyerek biztonságban lesz nálad. Viszont azért mindenképp vegyél fel látletet, mert ha mégis meggondolná magát, és beindítaná a pert, akkor el tudd érni, hogy csak úgy találkozhasson a gyerekkel,h a családsegítőben felügyelet mellett (ilyen láthatás is létezik). Semmiképp se menj vissza hozzá, bármilyen nehéz is, mert mostmár nem csak a te sorsodért, hanem a babaért is felelősséggel tartozol, nem engedhetsz meg magadnak semmi lutrit.
2013. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%

En is ilyen helyzetben voltam, es türtem eleg hosszú ideig.

A gyereked erzekelte ami törtent, hidd el, es ez csak a kezdet, mert ha nem is fogsz vele lakni, a gyerek megismeri majd pár évesen, hogy milyen is az apja, ezt az elmenyt en sem tudtam sajnos megspórolni neki. Naponta csalódik az apjaban, hiaba költöztem el nagy késöre.

Az hogy nem keres es nem ker bocsanatot, rossz jel, azt mutatja, hogy be akar törni, hogy maskor ne sertödj meg , mert bocsanatra nem szamithatsz, ezt is tapasztalatból tudom.

Velem szülés elött kedvesebb volt, mert azt akarta, hogy egyezzek bele, hogy közös legyen a gyámság, mivel nem voltunk házasok.

Most meg igy nem kell fizessen gyerektartást es nem is segit egy krajcárral sem, es kirandulni kulföldre se mehetek a beleegyezese nelkul, pokol az eletunk, keresztbekasul jar az eletunkbe es aláz ahol tud , egy ilyennek nem szabad szülni, mert agyereket mindentöl nem lehet sajnos megvedeni, a bantalmazast nagyon nehezen lehet bizonyitani...

Sajnos ezt nagyon meg fogod szenvedni fökepp a gyerek, jóindulatból mondom, ne menj bele a közös gyamsagba, hogy megússza a gyerektartast , habar lehet jobb egy ilyen embertöl nem varni semmit, mert bosszúálló, képes lesz bizonyitekot keresni arra , hogy nem vagy hihetö, hogy pszihikailag labilis vagy, most mar alehetö legjobb ami törtenhetne, ha tenyleg lekopna rólatok, de szerintem lehet hogy te meg kell kapj pár leckét, hogy felébredj, ahogy en is annak idején

2013. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet veled, kérdező?
2015. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
54%
Tuti vissza ment ahoz az emberhez.
2016. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!