Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok mérges a...

Jogosan vagyok mérges a vőlegényemre, ti is azok lennétek?!?

Figyelt kérdés

Fél éve komoly nőgyógyászati gyulladásom van, amit nem sikerült kikezelni. A leleteimet és egy friss tenyésztés eredményét kiküldtük egy bécsi magánklinikára, onnan várok receptet postán. A saját lakcímemmel gondok vannak, a vőlegényemére fog menni, még külön lakunk, anya nevén van a telek, az ő nevére van címezve a boríték.


Megkértem, hogy csak annyit mondjon, egy fontos levelet várok külföldről. Az anyósom nem olyan kíváncsi, nem olvasta volna el, de ő mégis elmondta neki, hogy nőgyógyászati nyavalyám van. Számomra ez nagyon kínos, nem akartam világgá kürtölni.


Máskor, ha telefonon beszélt, soha nem ment ki, mindent hallhattam, mert nagyon hangos a hangszórója. De ma valami "Anna" kereste, és azt válaszolta neki, hogy várj, kimegyek, mert itt van a menyasszonyom.


Nekem egy nagyon kínos üggyel kapcsolatban nem tart diszkréciót, egy másik nőnek meg igen?!? Plusz, azt sem tudom ki ez a nő.


Jogosan vagyok dühös, ti is azok lennétek?


2013. ápr. 10. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

Azon jogosan akadtál ki, hogy a határozott kérésed ellenére elmondta az anyjának.

Az Anna-dolog már más kérdés. Könnyen elképzelhető, hogy például neked szervez meglepetést, mittudomén egy közös utazást és az utazási irodából hívták. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni :)

2013. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

Kérhetted volna amunkagelyedre, vagy postán maradóra a leveledet, ha ilyen bizalmas.

De így legalább kiderült, hogy a mama fiacskája mindent elmesél otthon.

Ez önmagában nem gáz, csak, ha te kifejezetten megtiltottad, és erre fittyet hányt.

Bizony, tőle kb legközelebb is erre számíthatsz.


Másik dolog, hogy valakivel telefonon beszélt. Most féltékeny vagy? Mert ez hogy jön ide, a borítékos dologhoz? Sehogy.

Nem akarta, hogy hallgasd, ez nyilvánvaló. Viszont, ha szupertitkos lett volna, nem harangozza be, hogy miattad megy az udvarra.


Túlkombinálod!

2013. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem kellett volna elmondania az anyjának, de azért annyira nem necces. Ő is nő, megérti.

A másik esetbe szerintem ne láss hülyeségeket, én olyan pasiról még nem hallottam aki a menyasszonya előtt így lebuktatná magát. Ha csak nincs valami baj az agyával, de kombinálj:)

2013. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

Hihetetlen hogy mennyire hisztis, túlzó kérdések vannak mostanában ezen az oldalon.

Komolyan, felhívta egy NŐ? Na ne már.. Akkor ezután (most hogy veled van) nem beszélhet majd nőkkel, csak azokkal, akiket te is ismersz?


Az meg, hogy megbeszéli az édesanyjával hogy milyen levelet vár, mivel kapcsolatban az tényleg szintén égbe kiáltó bűn! És ugyan mi kínos van egy nőgyógyászati gyulladásban? Ha a füled lenne begyulladva azt is kínosnak éreznéd?


Komolyan nem értem ezeket a műhisztiket..


Van egy jól működő kapcsolatod, erre te gyártasz problémákat..

2013. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
...és ezek a hisztik vezetnek a váláshoz!!
2013. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Az vezet váláshoz, hogy ilyen Annák felhívják az ember vőlegényéét, az meg titokban beszél velük. Na az már váláshoz vezet.


Ha kedves, rendes, aranyos a párod anyukája, akkor ne aggódj . Ha szeret téged, akkor most maximum aggódik érted, hogy minden rendben legyen veled. Lehet megkérdezi majd, hogy jobban vagy-e, minden oké-e. Ne sértődj meg rajta, tényleg csak aggódásból teszi.


Az Anna ügyre én rákérdeznék. Hogy köszönöd szépen a bizalmát, hogy egy telefonbeszélgetést nem hallgathatsz végig. Biztos Anna nagyon fontos ember az életében.

Aztán megbeszélném egy férfi ismerősömmel, akit a párom nem nagyon ismer, hogy hívjon fel, amikor a párom is ott van. Majd játszd el ugyanezt. Vedd fel, köszönj neki éééédesen, majd mondd, hogy várj picit, kimegyek, mert nem akarom, hogy a vőlegényem hallja amit beszélünk.

2013. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%

"Az vezet váláshoz, hogy ilyen Annák felhívják az ember vőlegényéét, az meg titokban beszél velük."


Hát ez vicces. Az ember már nem is telefonálhat nyugodtan?


Ha kedves, rendes, aranyos a párod anyukája, akkor ne aggódj.


"köszönöd szépen a bizalmát, hogy egy telefonbeszélgetést nem hallgathatsz végig."

Én is jobb szeretek úgy beszélgetni, hogy nincs ott más.


"Vedd fel, köszönj neki éééédesen, majd mondd, hogy várj picit, kimegyek, mert nem akarom, hogy a vőlegényem hallja amit beszélünk."

Ez viszont jó ötlet!!!!

2013. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

"Vedd fel, köszönj neki éééédesen, majd mondd, hogy várj picit, kimegyek, mert nem akarom, hogy a vőlegényem hallja amit beszélünk."

Ez viszont jó ötlet!



...igen. A hasonló játszmák remek ötletek, ha eltekintünk attól, hogy két FELNŐTT, HÁZASODNI KÉSZÜLŐ ember játszik ilyet.

Nem tudom, miért nem tud rászokni sok ember arra, hogyha valami problémája van, akkor azt a párjával megbeszélje. Nincs két egyforma ember, így csiszolódni kell, meg kompromisszumot kötni... meg megbeszélni, ha valami nem tetszik, nem p.csáskodni, flegmázni, vagy ilyen "ügyes" női praktikákhoz folyamodni.(és nem, nem férfi vagyok...) Higgyétek el, sokak házassága maradna ép és boldog, ha csak olyan párok esküdnének meg, akik tényleg tudják kezelni a konfliktusaikat, és együtt küzdenek, nem pedig egymás ellen.

2013. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%

én mindig kimegyek telefonálni, mert szimplán zavar, pedig semmi titkolnivalóm nincs, csak így szoktam meg, és mert jóanyám arra tanított, hogy társaságban nem illik telefonálni (jó, persze tudom itt párkapcsolatról van szó) de akkor is. Engem totál nem zavarna, ha a párom más nővel beszélne, ha nincs rá okom, hogy zavarjon. Ha napi 30x hívná, akkor biztosan zavarna, de így nem.

Ez a levél dolog meg olyan, hogy anyósod is nőből van, nem fog azzal cseszegetni, hogy van egy nőgyógyászati problémád, maximum aggódni fog.

Nem hiszem, hogy neki soha nem kellett valamilyen problémával nődokihoz fordulnia.

2013. ápr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%
Jaja, de ha eddig soha nem ment ki a vőlegény, most meg hirtelen hívta Anna és muszáj volt kimenni. Aztán majd nem hagyja elől a telefonját meg eltünedezik meg éjszaka smseket kap...
2013. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!