Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a lányommal?

Mit csinálhatnék a lányommal?

Figyelt kérdés

Sajnos nem velem él de akkor hozom el amikor akarom és szeret velem lenni, mégis úgy érzem, hogy nem annyira szoros közöttünk a kapcsolat mint amennyire szeretném, szerintem azért mert az elején elhanyagoltam. Megbántam. Bármiben benne vagyok csak csináljunk már valamit mert félek hogy túl hamar fel fog nőni és barátja lesz... meg ilyenek.

Szeretném ha tudná, hogy az a férfi vagyok akire bármikor, bármiben számíthat.


2013. ápr. 10. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lesz baj, ha barátja lesz?


Tartsd be a szavad, legyél őszinte és következetes. Akkor tudni fogja, hogy számíthat rád.

2013. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De aranyos :D

Ne felj, biztosan tudja, hogy szereted. Ereztesd is vele.

2013. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, minden módon mutasd ki a szeretetet. De nem anyagi kényeztetéssel, hanem a legfontosabb, amit adhatsz neki, az az időd. Szánj rá időt, ebből fogja érezni és tapasztalni a szeretetet. És beszélgess vele, kérdezgesd, hogy milyenek az osztálytársai, ki a jóbarátja, kit irigyel, kit szeret, kika jó fejek... szóval mintha érdekelne. Vagyis biztosan érdekel is minden.

Emlékszel erre a Petőfi részletre? "És akkor száz kérdéssel állot elém anyám, és mindenik tükör volt, amelyből láthatám, hogy a földön nekem van legszeretőbb anyám" (kitettem az idézőjelet, de lehet, hogy nem elég pontos. ) Azt hiszem, az EGY ESTÉM OTTHON-ban van.

2013. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem fogadd el azt is, ha nem annyira szoros a kapcsolat. ha ő csak ennyit tud most. és erre az elfogadásra, hogy ez sem baj, hogy ez is jó, már lehet építkezni nagyon lassan(de az alapja az, hogy akkor is jó, ha nem épül rá semmi). ezt azzal szemben írom, hogy "csináljunk már valamit", mert ennél több kell, hogy ez így kevés.


amúgy meg legyél humoros. nevettesd meg :) amihez persze kell egy kis bátorság :)

2013. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, legyél az apaság mellett a barátja is+sok-sok közös élmény, kirándulás stb.
2013. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg a lányod édesanyját, hogy adjon tanácsot és segitsen titeket mégjobban összecsiszolódni? Nem szégyen kérni, hiszen az ő érdeke is, hogy nektek tökéletes legyen a kapcsolatotok minden vonalon.
2013. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáltátok már, hogy egy kis társasjáték vagy sakk, vagy diótörés közben milyen jókat lehet beszélgetni? És akkor a mélységek is előjöhetnek.
2013. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!