Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallásos szülők mennyire...

Vallásos szülők mennyire szólnak bele a gyerekük párválasztásába? Elfogadják, ha pl a fiuk egy nem vallásos lányt szeret?

Figyelt kérdés
Vagy emiatt esetleg nem támogatják a kapcsolatot? Szerintetek? Van talán valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2013. ápr. 11. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Persze jobb ha a barátnője is hisz,de a szerelemnek nem lehet parancsolni ha őt szereti az illető akkor el kell fogadniuk . Nem hinném h nem fogadnák el. Amúgy meg simán lehet h megtér mert amikor kerianyum bekerült a családba ő se hitt most meg már teljesen :)!
2013. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Édesanyám katolikus, de nem szólt bele, hogy felnőttként kit választok. Az, hogy rendezett háttérrel rendelkező férfi, biztosan fontos neki, de ezen kívül egy szempontja volt: szeressük egymást, jöjjünk ki jól.
2013. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én vallásos szülő vagyok, és nem szólok bele a párválasztásukba.
2013. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A normálisak nem szólnak bele. Az én barátomnak is vallásos az apukája és nincs semmi gondunk egymással.

Persze, olvastam én már itt olyat, hogy a református és a katolikus szülők ölre mentek, hogy milyen templomban legyen az esküvő, szegény menyasszony meg csak kapkodta a fejét, de ez szerintem ritka.

2013. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátom anyja minden 2. héten jár templomba ( meg az egész család kb.) meg valami református tanács tag ( nem értek hozzá, nem tudom a megnevezést), szóval nagyon ijedten mentem hozzájuk mert én nem hiszem és 2x voltam templomban összesen, de azt mondta nagyon örül nekem és menjek minél többet. Szóval egyáltalán nem érdekelte..mondjuk azóta pedzegetik, hogy ó egyszer elmehetnék velük.
2013. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!