Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit kellene tennem? (lent)

Mégis mit kellene tennem? (lent)

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy anya megcsalja apát, bizonyítékom van rá. De mégis mit kellene tennem? Ha lebuktatnám anyát, akkor apa összeroppanna... Ha nem akkor én fogok...
2013. ápr. 11. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Jobb ha nem szólsz ebbe bele.
2013. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha így van ez nagyon nagy teher egy gyereknek,bár nem tudom hány éves vagy és mire alapozod?

Szerintem puhatolózz anyukádnál,hogy mi a helyzet?

Egyáltalán mi a bizonyítékod?

2013. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 intrepid ***** válasza:
35%
Miért sajnálod anyukádtól azt a kis boldogságot, apukádtól meg a nyugalmat. (tudod amit nem tud az ember, az nem fáj)
2013. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
inkább eloszor az anyuddal beszelj
2013. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

14 éves lány vagyok... Szégyellem magam, de bemásztam anya facebookjára... Régen eltűnt a cicám ,anya azt mondta elszökött, de nagyon sántított a sztori (nem részletezem, egyszerűen hülyeség volt, amivel meg akarta magyarázni), ezért félrevonultunk a bátyámmal beszélgetni, hogy mit tehetnénk az ügyben... Bátyám elkeseredettségében felhozta, h meg kéne nézni a facebookját, h nem beszélte-e le valakivel, hogy odaadja a cicát. Ezt ő természetesen nem gondolta komolyan, nekem viszont annyira hiányzott a cica, hogy nem láttam más megoldást, így anya füzetéből kilestem a jelszót, és benéztem az oldalára... a cicáról nem találtam semmit, viszont kiderült, hogy nagyon sokáig hazudott nekem valamiről, és gyanítani kezdtem, hogy van valakije... Ezután anya elkezdett sértegetni valamiért, amin felhúztam magam, és vitatkozni kezdtünk, majd soha többet nem mentem fel az oldalára, mert nem akartam tudni a hazugságokról (anya nem tudja, hogy én tudom a jelszavát). Most viszont megkért, hogy küldjek el neki vmit, nos én meg is tettem, és akkor láttam, hogy egy férfi képeket küldözget neki virágokról, és arról áradozik, hogy mennyire imádja, anya viszont... Nem hagyott békén a dolog, és bármennyire is bánom és szégyellem magam, megnéztem, az üzeneteit újra... Anya azt hazudja neki, hogy nincs senkije, miközben apa képes napi 18 órát dolgozni azért, hogy eltartson minket. Amíg apa 200 km távol volt munkaügyben, addig anya és az a férfi megbeszélt egy légyottot is, ami későbbi üzenetekből kiderült, hogy 'fantasztikus' volt... stb stb...

Nem sajnálom tőle a boldogságot, de apával is boldog lehetne... Állandóan gyanúsítgatja apát, hogy ő csalja meg, és hogyha ez a házasság tönkrement-ahogy szokták mondani-, akkor arról anya tehet az állandó rágalmazásaival. Én szeretem anyát, de tényleg nagyon sokat hazudott mindenkinek, apának, és a gyerekeinek is.

2013. ápr. 11. 20:22
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
3/4! De éppen az baj, hogy tudja! Gondolj bele, téged hogyan érintene az ilyesmi? Kérdezőnek: tudom, hogy nehéz ezzel szembesülni, de mielőtt elmondanád a papádnak, egy nyugodj helyzetben tisztázd ezt a dolgot négyszemközt édesanyáddal. Mondd el, hogy ez neked nagy fájdalom, mert szereted édesapádat is és sajnálod.
2013. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha anya megtudná, hogy én ezt tudom, akkor úr isten, nem is tudom mit tenne! Volt már úgy, hogy rájöttem, hogy nem mond igazat, és szembesítettem vele tényleg nagyon illemtudóan, és én voltam a rossz, hogy rájöttem (kútfőből), hogy hazudott, de legelőször meg akarná magyarázni természetesen egy újabb hazugsággal. Nem egyszer volt már ilyen helyzet, csak ez most nagyon durva...
2013. ápr. 11. 20:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát igen ez a számodra,mint írtam teher.

Anyád nagyon felelőtlen,hogy előtted csinálja a dolgait.

Amit előbb is írtam,már ahhoz nagy vagy,hogy beszélj vele,mi a helyzet és mi nyomaszt téged.

2013. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

en a helyedben apukamnak nem mondanam el, de az anyukamnak igen, talan megjon az esze.


Enne jobban a szuleid kapcsolataba nem szolhatsz bele...


Viszont ami meg agyobb szemetseg, hogy a masik ferfinek is hazudik az anyukad, hiszen o nem tudja, hogy egy csalados anyanak bokol..

Lehet szemetseg, de a ferfinek en kuldenek egy kepet a csladrol, ahol mind a negyen rajtavagytok....

2013. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
anya még csak nem is hajlandó közös képet csinálni...
2013. ápr. 13. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!