Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit kéne még tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne még tennem, hogy végre egy ronda lány járjon egy magamfajta ronda fiúval?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam személyesen, próbálkoztam facebook-on is, de valahogy nem kellek én egy lánynak sem, mindenki lerondáz, elutasít, úgy bánik velem, mint a kutyával a külsőm miatt és amikor ide feltettem képet, akkor is sokan azt hazudták kegyelemből, hogy nem is vagyok ronda, de egy kevés lány őszintén megírta, hogy nem vagy vonzó, szép srác és próbálkozzak a csúnya lányoknál, de valahogy mégsem kellek a csúnyának sem, akkor mégis hol találhatnéké barátnőt végre valahára?!

már nagyon el vagyok keseredve, hogy engem egy lány sem tud szeretni a külsőm miatt, pedig belül tele vagyok szeretettel, érzésekkel, csak ezt jól elrejtem, de egyre nehezebb már így élni.


2013. febr. 24. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ugyan már blöki, semmi baj
2013. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szegény fiú. Ne félj 1x majd összejön, 1x.
2013. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mi már nagyon el vagyunk keseredve, hogy tőlünk egy fiú sem kérdez értelmes dolgokat, csak nyavalyognak ugyanazért naponta ötször, a fő étkezések között
2013. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 mi a kedvenc színed?
2013. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jaj, végre valami izgibb kérdés:)

-a barna

-nem! a kék!

2013. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem azt kéne tenned, hogy kihasználni a GYK adta lehetőséget, és félóránként feltenni ugyanazt a kérdést, csak más formában
2013. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát haver, téged már senki nem vesz komolyanXD

menj inkább le a térre, és ismerkedj

2013. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Küldj magadról egy képet privátban, ha egy 20 éves kicsit molett lány megfelelne.
2013. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne írj több ilyen kérdést!


Sztem ezt kellene tenned...

2013. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A gond full tuti h nem a rondaságoddal van, bár én megnéznélek mert így nem rondázlak le, hanem ezzel a stílussal... ronda csajok..hát barátok ha ilyet mondasz elmész te a jó ..... még akkor is ha vmi görög isten tested lenni.. CSŐ
2013. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!