Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal egy ideje és nagyon jól elvagyok vele,ha találkozunk bárhol. Neten is rengeteget beszéltem vele. A gond ott van,hogy egyszerűen képtelen vagyok elhívni bárhova. Mindig kitér és nem jön össze. Tudom. Tudom,hogy ilyenkor mindenki azzal jön,hogy hagyjam le akar rázni és nem érdeklem,de itt más a helyzet. Miután többszöri alkalommal se tudtunk találkozni úgy döntöttem hanyagolom a dolgot és nem foglalkozok vele. Innentől fogva folyton láttam,hogy figyelt,de mintha megsértődött volna. Mosolyogva köszönt,de láttam rajta,hogy zavarja,hogy nem keresem már. Összezavart ezért rákérdeztem,hogy akkor mégis mit akar és azt mondta,hogy történt valami,ami miatt nem tud megnyílni és zárkózott. Nem igazán tudok mit kezdeni ezzel. Azt látom rajta,hogy érdekelném,de közben meg elérhetetlenné teszi magát.

2013. ápr. 1. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdj el látványosan többet foglalkozni,nevettesd meg a barátnőjét,ha ő is ott van.

ha odamegy és megszólít,akkor nyugtázd,de ne foglalkozz vele.

pár napig tartsd hasonló szitukban,aztán vagy leszáll a magas lóról,vagy addigra meg van puhítva a másik csaj és azt hívod el.

2013. ápr. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan a VargaPista odanyúlt neki ahova nem kellett volna és ez felzaklatta a kicsiny lelkét. Na fiam! Ebbe a helyzetbe egyetlenegyet tehetsz. Odamész a VargaPistához, odaállsz elé ahogy vagy, ilyen nagyfászú, jóképű gyerek módjára és olyat odaversz neki hogy leszakad mindenik veséje meg méga tüdeje is bevérzik. ebből majd megtanulja, hogy a te csajodat, az Ilikét aztat nem fogdoshassa akárki fiaborja. tórárettetóró na szevasztok! Rabóczki Gábor voltam Egerből
2013. ápr. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy fogalmam sincs mi az oka,hogy így elzárkózik. Valami elképesztő szép,de még mindig nem volt emiatt barátja. Nem hiszem,hogy ilyesmiről lenne szó,bár ki tudja?
2013. ápr. 1. 02:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán az apja miatt esetleg de ki tudja szerintem neked kell megpróbálni menj oda és kérdezd meg hogy: Szia! Eljonnel velem egy teara? Ott beszélgettek majd kifogy alakulni ne félj !
2013. ápr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom rábírni,hogy eljöjjön...Már 5x próbáltam talán.
2013. ápr. 1. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!