Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család és Szerelmed között...

Család és Szerelmed között kit választanál?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 21:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Csalad.
2013. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szerelmem választásra kényszerít, akkor a családomat. Ha a családom kényszerít választásra, akkor már nehéz a helyzet. De átgondolnám, hogy miért nem fogadják el a szerelmem. Valószínű azonban, hogy akkor is a családom. De ilyen nem fordulhat elő.
2013. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Szerelmet,a gyerekektől úgyse válik el az ember...
2013. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet,boldoggá csakis az tesz,persze,csak,ha nem fellángolás,már jól ismeritek egymást és régóta tart...
2013. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő.

Ha szépen magadba nézel és megpróbálod ésszerűen átgondolni, rózsaszín köd, szeretet, minden kivonása nélkül nézni a párod illetve a családodat is akkor tudni fogod, ki az aki megérdemli a választásod. Csak ehhez őszintének kell lenni magadhoz.

2013. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
férjem
2013. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2 évig kitartottam amellett,hogy a családot választom,de a feszültség és a boldogtalanság olyan elviselhetetlen lett,hogy 2 év után mégis a Szerelmem mellett kötöttem ki.
2013. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Mivel még otthon lakok, gyakorlatilag függök a szüleimtől, iskolába járok, így a családomat.

Feltételezve, hogy egyedül lakok, önálló életet élek, akkor arról mondnék le, ami miatt erre a választásra kényszerülök.

2013. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

nehéz döntés lenne. Nálunk most sem ideális a kapcsolat. Mivel a szüleim elváltak, már az sem mindegy, melyik szülőm. Ha anyukám választásra kényszerítene, akkor a férjemet. Mivel még az esküvőnkön is azért nem volt ott, mert épp kórházban volt életveszélyben, miután úgy berúgott, hogy beverte a fejét. 8 éves korom óta ez már a sokadik ilyen alkalom volt, és most is minden 2-3. nap megyek ápolni :( Sajnálom őt, szeretem őt, tűzbe mennék érte, de nem a párom ellenében.

Apukám más tészta. Ő is nagyon szigorú volt, és nehéz eset a mai napig, de mindig mellettem állt és segített, nagyon nyomós indok kellene, hogy válasszak a két ember között. De remélem erre soha nem fog sor kerülni.

2013. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én a szerelmet választottam. Nem bántam meg egyáltalán,mint utólag kiderült.. :)
2013. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!