Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanál? A szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? A szerelmed vagy az önbecsülésed?

Figyelt kérdés
Ha szerelmes lennél valakibe, de bizonyos szituációk, miatta kevesebbnek állítanak be,mint ami vagy, tehát szó szerint lerombolja az önbecsülésed, meddig bírnád? Mit választanál? Megéri bárki is azt,hogy kevesebbnek érezd magad? 16L
2012. júl. 27. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem megítélhető, konkrétabb szitu kéne
2012. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. De te a szerelmet fogod választani, mint minden nő
2012. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dekk010101 válasza:
0%

ugyan ebben a cipőben jártam volt egy barátnőm és pofozott oltogatott meg ordibált velem nagyon szerettem de egy nap össze szettem magam szakitottam és 2 nővel 1 hét alatt lefeküdtem aztán megint ösze jöttem vele ugy hogy tudott róla és ezzel bebizonyitottam neki hogy nem akár kivel jár

aztán már nem volt jó semmi szakitottam vele és rá 3 napra felszedtem egy másik csajt ennyi volt SZÓVAL

ÖNBECSÜLÉS !

2012. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. És mindig az önbecsülés. De mivel lerombolni nem tudják, ezért nincs kérdés. :)


Akivel nem boldogulok, azon könnyen túlteszem magam, de olyan veszély még nem volt, hogy valaki lerombolná.


Nem tudom, miről szól a kérdés: de futni nem futok senki után, kapcsolatban sem tudok alárendelődni, bármekkora a szerelem.


Áldozatot tudok hozni, akit igazán szeretek, azért megteszek dolgokat. De olyankor meg nem rombolódik semmi, mert szerelemből, szeretetből fakad. Ez elég mély dolog nálam, akár az életem kockáztatása belefér, például vízbe ugranék, ha fuldokolna, simán.

Nagy vízbe is. :)


De büszkeség feladása, az nincs, nem is volt, és már nem is lesz. :)

2012. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk az önbecsülésed rombolása a kiszolgáltatottságból fakadhat. Az meg a függésből.


A szeretetből fakadó dolgok eleve mások. :)

2012. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha mások néznek kevesebbnek téged,mert a sráccal jársz, akkor mutasd meg, hogy ez nem így van. Ha a srác mellett érzed kevesebbnek, mert ő ezt érezteti veled, akkor hagyd a francba. 16 éves vagy. Ne fecséreld az idődet egy olyan mellett. Szakíts vele :D jön más, ne neve bajlódj :D Szerelemből ne bocsájtsd meg neki, hogy lekezelően bánik veled.
2012. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
uhh de jó ez a kérdés ;) bár én más szitura értelmezném, de ez kellett h elgondolkodjak valamin, köszi
2012. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es hány éves vagy?
2012. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Többnyire az önbecsülésem. Sajnos én az a fajta nőszemély vagyok, aki a végsőkig harcol és az utolsó pillanatban is küzd a kapcsolatáért. Viszont amint kezdene ez már megalázó lenni, vagy amint a párom hoz kellemetlen/megalázó helyzetbe, úgy azonnal a sarkamra állok és nem vagyok hajlandó szó nélkül tűrni. Összességében elmondható, hogy nagyon olyan típus vagyok, aki megtesz bármit a szerelemért, de az önbecsülésemet nem adom!
2012. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, 29 vagyok. :)
2012. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!