Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom és apósom csúnyán...

Anyósom és apósom csúnyán kritizál a férjem előtt. Szerintetek elvárható egy férjtől, hogy kiálljon ilyen helyzetben a felesége mellett, vagy a feleség dolga megvédeni magát?

Figyelt kérdés
Férjem azt mondta, hogy ő nem szeret konfrontálódni. Engem bántanak a megjegyzések.
2013. ápr. 12. 10:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
És ha a férjed panaszkodott az anyjáéknak,hogy nem elég hogy nem fogysz vissza a normál súlyodra még főzni se vagy képes?
2013. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak kritizálni de előfordult hogy a férjem leállitotta az anyját.Főképp gyerekneveléses dolgokba szokott anyósom beleszólni de ezeket a férjem jól háritja.
2013. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem főz ránk anyósom.

Meg szoktam védeni magam, csak szerintem hamarabb felhagynának a megjegyzésekkel, ha a férjem is nyilatkozni.

2013. ápr. 12. 10:50
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy ez a férjed problémája, csak nem meri szemtől-szembe neked mondani, hogy főzzél és fogyjál kicsit, nehogy megsértődj, így inkább anyjáékra hárítja.
2013. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyenkor vissza szoktam válaszolni, hogy jobb lenne ha a kedves Mama inkább >itt behelyettesítendő a kívánt dolog<-val foglalkozna, mert van azzal is mit csinálni....
2013. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
ALap, hogy ilyenkor a férfi kell megvédje a nőt.
2013. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én bizony elég mérges lennék, ha a férjem így reagálna. (Mármint hogy nem állna mellém.) Pláne, ha az lenne az érv, hogy nem szeret konfrontálódni. Én sem szeretek, mégis a gyerekeimért, a férjemért, azaz a CSALÁDOMÉRT megteszem, ha kell. Nem tudom, mennyire jogosak a sértegetések, de én elvárnám, hogy a férjem mellém álljon. Aztán utána mondjuk négyszemközt megbeszélnénk, hogy főzzek többet. Az megint más. Nekem ez lenne az elfogadható viselkedés. Nem pedig hogy nem szeret konfrontálódni. Ezek csak apróságok, de mi lesz, ha súlyosabb dolgok lesznek? Azt is hagyja majd???
2013. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az is lehet, hogy a férjed panaszkodott, nem merte neked elmondani a gondjàt. Kérdezz rà nàla!
2013. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es. Én is így gondolom. Ezért vagyok kicsit elkenődve. Az hogy igazuk van-e vagy nincs az már másik dolog. Szerintem ezek olyan dolgok, amik nem rájuk tartoznak.
2013. ápr. 12. 11:45
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél elkenődve,Kérdező. Szerintem meg a ti kis családotok védelme szempontjából jobb, ha a férjed nem szól bele. Sok béke ment már így t háborúba- mert a ffit szétszedi - ő mindkét helyen fontos és szeretett. Nem kell ezt élezni- engedd el a füled mellett- és együtt beszéljétek meg a teendőket, mit hogy jobb tenni. Igaziból az a baj, hogy beleugatnak a kettőtök életébe. A válaszolók(valószínűleg anyósok, elváltak) is egyből nem a kérdésere válaszoltak, hanem, noha fogalmuk sincs a pontos helyzetről, rögtön ítélkeztek feletted. Nem kéne, de ezt nem tudod megváltoztatni. A Ti családotok békéje a legfontosabb- a többi majd ehhez igazodik.
2013. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!