Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom és apósom csúnyán...

Anyósom és apósom csúnyán kritizál a férjem előtt. Szerintetek elvárható egy férjtől, hogy kiálljon ilyen helyzetben a felesége mellett, vagy a feleség dolga megvédeni magát?

Figyelt kérdés
Férjem azt mondta, hogy ő nem szeret konfrontálódni. Engem bántanak a megjegyzések.
2013. ápr. 12. 10:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat ! 10-es és 20-as válaszolónak külön köszönöm ! :)
2013. ápr. 12. 20:27
 22/24 anonim ***** válasza:
83%
En bizony elvarom a paromtol hogy kialljon mellettem, ha az anyja serteget. Mar csak azert is mert forditott esetben egyertelmu hogy en is kiallok mellette. Nem arra gondolok hogy veszekedjen vele, de mondjuk negyszemkozt megkerhetne az edesanyjat hogy ne sertegessen, tartsa meg a velemenyet maganak. PErsze csak akkor ha nem tenyleg a ferjed panaszkodott Rad. Ezt viszont vele kell megbeszelned, ha problemaja van akkor Veled beszelje meg ne az anyjaval, mivel Veled el. Bocs az ekezetekert.
2013. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk csak anyós volt, egy szem fia, sosem akart konfrontálódni, pedig én kértem hogy mindenki a saját anyját "puhítsa", talán a saját anyánk tőlünk jobban fogadja, behúzta fülét farkát, sokat őrlődtem. Válás folyamatban... Érdekes módon a férjem most kezd el őrült nagy vitákat bonyolítani az anyujával, lehet h felnő végre, nem tudom. Azt gondolom, egy férjnek kutya kötelessége kiállni a felesége mellett (bárkivel szemben) abban az esetben ha ő maga is a feleségnek ad igazat. Ha nem, nem kell csak azért védeni mert a felesége.


ez a főzőcske dolog meg a súlyod: ne foglalkozz velük, főleg ha tudod hogy nincs igazuk!!!

2013. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. ápr. 14. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!