Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondjam el a szüleimnek,...

Mikor mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok? Hogyan?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve együtt vagyunk,ő 26 éves,én 18 vagyok.Tegnap megtudtam,hogy terhes vagyok és nem tudom,hogy mondjam meg a szüleimnek.Nem rajonganak a barátomért (szó szerint utálják),szóval 99% esély van arra,hogy nem fognak ugrálni örömükben.

De mi szeretnénk a babát és ebben nem befolyásolhatnak a szüleim sem.

Csak nem tudom,hogy mikor mondjam el nekik és egyáltalán hogyan...Így is sokat vitázunk,ráadásul a házasságuk sem valami jó mostanában.



2013. ápr. 12. 11:23
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
86%

Ha vállalod ezt a babát, akkor állj eléjük, mint egy felnőtt (hisz az vagy, ha vállalod) és jelentsd ki. MEgütni nem fognak, max kiabálni, akkor meg sarkonfordulsz és megmondod, hogy beszéltek erről, ha lehiggadtak.

Az ők házasságukat meg nem Te kell rendbehozzad!


22-L

2013. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
64%
Így egyszerűen. Anya, Apa jön az unoka. Lehet, hogy ugrálni fognak örömükben. (az enyém ugrált)
2013. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Hat attol fugg, hogy mi a terv. A szulok nyakan elni a segelybol, vagy kulon onallo eletet kezdeni a baratoddal.
2013. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

De semmi körítés ne legyen,csak így egyszerűen?

Tudom,hogy nem lesznek boldogok,a barátomat gyűlölik teljes szívükből.

A barátomhoz költözöm,csak először el akarom mondani apáéknak,hogy mi a szitu.

2013. ápr. 12. 11:29
 5/58 anonim ***** válasza:
79%
Közlöd velük, hogy X napon elköltözöl a barátodhoz, mert gyereketek lesz. ENNYI.
2013. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
71%
De miért gyűlölik? Lehet, hogy a baba megszületése után megjavul a kapcsolatuk is.
2013. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
45%
Majd vegyed fel nekünk kamerával a reakciókat!
2013. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
95%

Anya, apa, az a helyzet, hogy úgy döntöttünk józsival, hogy két év után össze költözünk és a saját életünket fogjuk élni. Gondolom, már ezen fenn fognak akadni és megkérdezik, hogy miért, és akkor mondhatod, hogy leginkább azért mert babát vártok és nem szeretnél tovább a nyakukon lógni, szeretnétek kialakítani a saját életeteket. Slussz-passz. Innen már fog menni a beszélgetés, nyugi... :)

Sok sikert Neked és sok boldogságot!

2013. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
90%

A házasságuk nem a te bajod, nem te tehetsz róla.

Ha elég felnőt vagy egy gyerekhez, állj a szüleid elé. Istenigazából nem tehetnek semmit.

Hogyan mond el: Egy szuszra. Anya, apa, gyereket várok.

(a terhes vagyok olyan csúnya)

2013. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodtan mondd el nekik. Hiába utálják a Párodat, nem ők élnek együtt vele.

Szerintem előbb-utóbb megbékélnek a gondolattal, főleg, miután megszületik a bébi, hiszen nagyszülők lesznek, nem fogják tudni nem szeretni a gyereket.


Sok sikert!


27L

2013. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!