Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szitura hihetik azt a...

A szitura hihetik azt a szüleim, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,még nem volt barátom és 2 fiú haverom van és sok lány ismerősöm,nem szoktam sokszor eljárni itthonról mert a legjobbnak mondott bnőim "elhagytak" külön sulira hivatkozva,évek óta nincs olyan személy akivel lazulhatnék,hülyülnék meg persze beszélgethetnék..viszont annyira egyedül vagyok,hogy kerestem a neten egy beszélgető partnert találtam egy velem egykorú lányt,szimpi jó fej..majd szeretnék vele találkozni is..


anyám állandóan számon kér ,hogy kikkel találkozok..

egy lánnyal találkozok az most tényleg úgy nézne ki mintha leszbikus lennék?

amúgy nem nagyon szoktam beszélni a fiúkról..


nem vagyok az amúgy..


de elegem van az itthon ülésből..

de most elő állok,hogy hétvégén találkozok egy lánnyal Pesten,a neten ismertem meg hát nekem is félre érthető lenne..


mit mondhatnék amitől nem értik félre a találkozást..

ha tényleg jó fej a csaj akkor jó bnők is lehetünk akkor nyilván többször taliznék...


2013. ápr. 15. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy mit érzel, és hogy barátokra van szükséged.Az hogy beszélgetsz valakivel, hülyültök, vásároltok stb az egyáltalán nem leszbiség.
2013. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből nem fognak ügyet csinálni a szüleid!

De ha biztosra akarsz menni abban, hogy ne értsenek semmit félre, akkor mondd el nekik így, ahogy itt leírtad. (hogy nagyon örülsz, mert lehet, hogy végre lesz egy igaz barátnőd, aki nem fog cserben hagyni, és most személyesen is találkozhattok.

És ha most úgy döntöttél (mint ahogy írod), hogy eleged van az otthon ülésből, akkor biztosan lesz hamarosan barátod is!! Egy igazi barátnővel el tudsz menni szórakozni vagy beülni bárhova, úgyhogy sok ismerkedési alkalom teremtődik :)

2013. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy, mondd azt, hogy összebarátkoztál egy lánnyal, aztán találkoztok. Ne keríts neki nagy feneket, és akkor szerintem a szüleid sem fognak :)
2013. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

csak azért gondoltam,hogy azt hihetik,mert hallottam véletlenül ahogy anyum a bnőjének mondja pontosan ezt : "én se voltam nagy fiúzós,de azért már 20 évesen volt barátom"


utálom,hogy kibeszélnek,azthitték nem hallom,pedig pont igen..kicsit rosszul esett,mert én amúgy csendes lány vagyok,ismerkedés nem az én erősségem, mondjuk mostanság kezdek ki nyílni,mert elegem lett,hogy itthon ülök..és uncsi az életem..

meg irigylem azokat akiknek minden hétvégén van vmi programjuk(nem feltétlen bulira gondolok)


köszi a válaszokat :)

2013. ápr. 15. 18:04
 5/11 DaniKacsa :P válasza:
0%
Ja, nagyon is leszbis a viselkedésed. Inkább keress pasikat mint jófej barátnőket.
2013. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

pedig nem vagyok az :D


pasikról annyit,hogy én biztos egy után se fogok futni!ja és kezdeményezni sem!

nem vagyok csúnya még se kellek egy csávónak sem..

nem hordok magassarkút nincs rajtam 5 kg smink és valószínű egy lúzer csaj vagyok a fiúk szemében,mert mostanság a ribik a menők!


nem egyszer próbáltam csávókkal ismerkedni bár neten és lepasszoltak,hol ott jó fej vagy szép vagy stb..de nem..

eleve vmelyik csávó már azon kiakadt,hogy a kutyám a szobámban alszik..

hátha sorra ilyen p.cs fiúkat fogok ki lehet tényleg leszbikus leszek :D


amúgy meg egy jó bnőt szeretnék akivel megoszthatok sok mindent,együtt vásárolunk,beszélgetünk,bulizunk!

2013. ápr. 15. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg aggódsz emiatt, akkor mesélj anyukádnak egy helyes fiúról, akivel valahol találkoztál. Így láthatja, hogy érdeklődsz a fiúk után.
2013. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

azért nekem is vannak igányeim még ha nem is nagyok.. elvárom,hogy ápolt legyen az illető,és fogadjon el olyannak amilyen vagyok...illetve sokan nem tudják elfogadni,hogy kutyám van és a szobámban alszik..de kérdem én ,hogy miért baj ez? kit zavar egy 6 kg-os kutya a fotelban..na az ilyen pasik is kiméljenek meg!

aki nem állatbarát nem is kezdek vele! :D


amúgy nem kapcsolatot keresek hanem egy legjobb bnőt..

persze jó lenne egy fiú barát mostmár,de nem erőltetem ami nem megy..lehet kell egy kis szünet fiú keresésben mert egy éve ezt csinálom..környezet változás ami szeptembertől lesz, tanfolyamon más új emberek megismerése :)

2013. ápr. 15. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel abban, hogy jobb ha megmagyarázod a szüleidnek a szitut. Egyébként én is egy olyan barátot keresek most, amilyet te, akivel elmehetnék ide-oda, hogy ne legyek mindig ilyen magányos. :/

17/L

2013. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én biszexuális vagyok. Ha anya rákérdezne, tuti nem mondanám el neki, de nem is tagadnám, szimplán csak annyiban hagynám, de mivel neked nincs titkolni valód ezért szerintem ezt nyugodtam megbeszélheted anyukáddal, hogy ne legyen belőle félreértés. Ismerkedj meg a csajszival, menjetek el egy pesti partyba és szedj fel vmi jófej, aranyos, helyes srácot:) Am...nem értem, hogy miért van mostmár az, hogyha valakinek nincsen 20 évesen barátja, akkor ő biztosan leszbikus...
2013. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!