Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szitura hihetik azt a...

A szitura hihetik azt a szüleim, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,még nem volt barátom és 2 fiú haverom van és sok lány ismerősöm,nem szoktam sokszor eljárni itthonról mert a legjobbnak mondott bnőim "elhagytak" külön sulira hivatkozva,évek óta nincs olyan személy akivel lazulhatnék,hülyülnék meg persze beszélgethetnék..viszont annyira egyedül vagyok,hogy kerestem a neten egy beszélgető partnert találtam egy velem egykorú lányt,szimpi jó fej..majd szeretnék vele találkozni is..


anyám állandóan számon kér ,hogy kikkel találkozok..

egy lánnyal találkozok az most tényleg úgy nézne ki mintha leszbikus lennék?

amúgy nem nagyon szoktam beszélni a fiúkról..


nem vagyok az amúgy..


de elegem van az itthon ülésből..

de most elő állok,hogy hétvégén találkozok egy lánnyal Pesten,a neten ismertem meg hát nekem is félre érthető lenne..


mit mondhatnék amitől nem értik félre a találkozást..

ha tényleg jó fej a csaj akkor jó bnők is lehetünk akkor nyilván többször taliznék...


2013. ápr. 15. 17:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
amúgy én sem értem miért kéne nekem sietetni a barátot,teljesen késznek nem is érzem magam egy barátra..meg vhogy én utálok függeni más embertől egy pár kapcsolatban pedig ez van..nem érzem magam szarul,hogy nincs barátom,majd lesz..
2013. ápr. 17. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!