Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja anya, ha a...

Miért utálja anya, ha a youtubon vloggereket nézek?

Figyelt kérdés
Nem állandóan, csak este szoktam kb. egy órát olvasás után, ráadásul angol vloggereket, hogy tanuljak is valamit. Én nagyon szeretem őket nézni, de ő utálja, és mindig azt mondja, hogy "megint a hülye videóimat nézem", és ezt minden rokonnak, ha itt vannak nálunk. De miért zavarja ez???? Ráadásul kitűnő tanuló vagyok, ez sem lehet baj,

#angol #utálat #YouTube #vloggerek anya
2013. ápr. 15. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál hogy esetleg megkérdezd tőle így konkrétan, hogy mi a baja ezekkel a videókkal?

Nem ismerjük anyukádat, így sajnos választ sem tudunk adni a kérdésedre..

Ez kb ugyanolyan lehetetlen, mint ha én azt kérdezném tőled, az én fiam miért utálja a tökfőzeléket.

2013. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, és azt mondta azért, mert egész nap ezeket nézem, pedig ez nem igaz, csak esténként 1 órát, csak amikor gépezek, pl. írok, vagy blogokat olvasok (nem facebookozok) ő arra is azt mondja, hogy vidizek, és arra sem igaz, hogy egész nap. És tulajdonképpen én is el szeretnék kezdeni videózni, de nem merek.
2013. ápr. 15. 20:02
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is megvolt csak a sporttal kapcsolatban.

Máig nem értem, bár ma már tagadja, h miért zavarta, h súlyzózok meg eljárok futni.

2013. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül anyukád nem olyan házitündér típus? mert nálunk kb. minden, ami szórakozás, hobbi, bűn volt. hétvégén, a szabadidődben kizárólag a házi, és a kerti munkákkal szabadott foglalkozni.
2013. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem olyan
2013. ápr. 15. 20:30
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Shaytards? :)


Fogalmam sincs, miért utálja, de ezért abba ne hagyd. Én is ilyen formán tartom szinten az angoltudásom, nagyon jól működik a dolog.

Max ne kösd az orrára hogy megint vlogokat nézel.

2013. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
Mert azt akarja, hogy legyen önálló, saját életed és ne virtuálisan éld ki magad. Magyarul: szeretne már önálló, tőled független életet élni, amíg fiatal és azt akarja, minél hamarabb találj magadnak valakit, akivel összebútorozol és végre hagyod élni a mamát.
2013. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
aha... 13 vagyok....
2013. ápr. 16. 14:11
 9/20 A kérdező kommentje:
és nem értem mi köze ennek ahhoz, hogy utálja a vloggereket, és nagyon nem hiszem, hogy azt akarja hogy elköltözzek... Nem tudom, melyik anya akarja ezt
2013. ápr. 16. 14:21
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Miért? Életed végééig otthon akarsz maradni? Szeretné, ha csajoznál/fiúznál, élnél, nem pedig mások életét kukkolnád.
2013. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!