Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is elbizonytalanodik néha?

Más is elbizonytalanodik néha?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre gyakrabban jön elő, hogy egyik nap őrülten szerelmes vagyok a páromba, 2 nap múlva már úgy gondolom, talán jobb lenne ha elhagynám. Mit lehet tenni ez ellen?

19L


2009. szept. 24. 07:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetban vagyok most. Mi 3 éve élünk együtt, és kb. 1 hónapja ilyeneken rágódom. Úgy érzem túl sokat voltunk együtt, kellene egy kis változatosság, izgalom. Ehhez mondjuk az is hozzá jön, hogy vannak dolgai, amiket nem tudok megérteni, és minden veszekedés után megbeszéljük mit változtat, de kb egyik fülén be, másikon ki. Pedig nagyon szeretem őt, de valami mégsem jó. Mostanában eljárok barátaimmal ide oda, és nincs kedvem hazajönni, velük jobban érzem magam. Viszont félek bármit is lépni, mert mi van, ha mégis jó lenne vele, ha mégis összeszedi magát. De az a baj, hogy én is csak az időt húzom, mindig adok neki még ultimátumot, hátha történik valami... de mindig ugyanaz marad.
2009. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Talán nekem is a barátaimra kellene "támaszkodnom".
2009. szept. 24. 09:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Barátok sokat tudnak segíteni. Persze rossz tanácsot is tudnak adni:) De ha eljársz velük ide-oda, kikapcsolódsz kicsit, lehet jobban fogsz visszavágyni a párodhoz:)
2009. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Meg kell mondjam, 19 évestől még nem várható örök szerelem. Nem mondom, hogy nem létezik, de nem megszokott, kivált manapság nem. Próbáljatok meg szétmenni átmeneti időre, aztán meglátjátok, hiányoztok-e egymásnak, vagy mi történik. Vagy pedig, elhatározod, hogy akárhogy is, de vele maradsz.
2009. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

De nem akarom elhagyni.

Nem is örökké tartó szerelmet várok, de 5 hónap után nem kellene még így elbizonytalanodnom. Az előző hosszú kapcsolatomban -2 éves volt - nem voltak ilyen problémák.

2009. szept. 25. 08:45
 16/16 anonim ***** válasza:

ugyanígy voltam én is: az exemnél szakítás lett a vége, 5 honap után, mert az elejétol fogva szinte éreztem ezt a bizonytalanságot, és tuodm, hogy jol is tettem.

a kovetkezo párommal gyonyoruen és komolyan indult, aztán 4 honap után elkezdtem gondolkodni...talán azért, mert tul szép volt, és féltem, hogy tul komolyra fordul, hogy nem is igaz, és mi lesz ha, stb...ez odáig fajult, hogy már azt hittem, megbolondulok, vívodtam ha egyutt voltunk, ha nem, máskor meg orulten odavoltam érte... elmondtam neki, és o még kedvesebb lett...aztán fél évesek voltunk, már csak ez járt a fejemben, hogy azért bizonytalankodom, mert biztos nem szeretem...mígnem felnyitotta a szemem, hogy hiába turelmes, ezt már o sem bírja soká...ez elég volt, hogy rájojjek, mit akarok...6 éve tortént,már 3 éve házasok vagyunk és kisbabánk van...és nagyon jo így. bocs, h hosszu lettem, csak azért, mert hasonlo torténet és vigyázz, nem viselkedhetsz így soká...el kell dontened, mit szeretnél, ha tényleg ot akarod,akkor abba kell hagynod.

2009. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!