Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de a bizalom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de a bizalom miatt néha elbizonytalanodik. én azt szeretném h minden úgy menjen tovább mint amilyen rég volt. De mit tehetnék h ez az érzése elmenjen és teljesen bízzon bennem? Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
és ez mind lehetne is sőt jobb is lehetne szerintem...csak az kéne h az az érzése a bizalmas érzés elmúljon és bízzon bennem... persze ez nem ok nélkül alakult ki benne( még két hónappal ezelőtt mással csókolóztam és két hete elmentem annak a srácnak a házibulijába...) igen tudom nem kellett volna...meg is bántam mindent...és tényleg minden rendben lehetne...csak hát igen a legnagyobb gond a bizalom... mondta igyekszik h bízzon bennem és szeretne is és bízik is csak belül ez egy érzés...és hát tudjuk azokat irányítani nem lehet :/...remélem valaki tud valami jó tanácsot adni- előre is köszönöm szépen a válaszokat :)
2009. jún. 29. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt igazából majd csak az idő tudja megoldani.

Te annyiban segíthetsz rá, hogy minél jobban érezteted vele, hogy fontos neked és megleped mindenfélével. :)

Például sütsz neki sütit, veszel neki valami apróságot vagy valami ilyesmi. Bár tagadják, de a fiúk is szeretik az ilyen figyelmességeket. :) Persze vannak kivételek is, de azt hiszem te meg tudod majd ítélni hogy ő melyik kategóriába tartozik.

Bár mondjuk szerintem egy ilyen helyzetben sok függ attól is hogy milyen idősek vagytok és mennyi ideje tart a kapcsolatotok. Ha még csak pár hónapja, akkor megesik, hogy az egyik fél még nem tud megbízni teljesen a másikban, főleg ha egy kisebb okot is ad rá. (Ezt ne sértésnek vedd, de ez sem elhanyagolható szempont, de mivel mondtad hogy megbántad már, szerintem te is tudod hogy ennek mekkora volt a súlya a helyzet kialakulásában.) Hosszabb ideje tartó kapcsolatban azonban általában már kialakul egy bizonyos szintű bizalom, és akkor egy beszélgetés keretein belül is el lehet intézni a dolgot. Persze akkoris szükséges az idő.

Tanácsolni csak azt tudom, amit már írtam. Adj neki egy kis időt, legyél vele figyelmes és foglalkozz vele sokat. :) Persze mindent csak mértékkel, két okból, az egyik, hogy egy idő után esetleg már sok lesz neki, vagy egyszerűen csak túlságosan hozzászokik a jó dolgához. :P


Sok sikert kívánok és remélem tudtam segíteni. :)

2009. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) igen tudom az idő... csak én alapból türelmetlen ember vagyok és hát így meg elég nehéz :$ most leszünk nemsokára 5hónaposak ő 18/F én meg 16/L ... ő kezdetek óta bízott bennem...és mondta h az még egy plusz volt bennem h hitt bennem szóval h nem csalnám meg és hát sajnos még is csalódott bennem...de rögtön másnap bevallottam neki, ez nagyon jól eset neki h bevallottam és nem hazudtam és a csók után még bízott is bennem csakhát igen a buli ... h annak a srácnak a házibulijába mentem el akivel csókolóztam...azt nem kellett volna.. mostmár tudom, csak későn jöttem rá, de nagyon fogok igyekezni h érezze h bízhat bennem ésh ezen a téren megváltoztam , remélem sok sikerrel járok és már nem késő... :( :) köszönöm a válaszodat megfogadom... lehet majd sütök neki palacsintát azt szereti nagyon ( mondjuk ki nem :) ) ... :) köszi mégegyszer, kedves tőled :)
2009. jún. 29. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!