Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fényt vet "apukára"a...

Milyen fényt vet "apukára"a biróságon gyermekelhelyezésnél hogy egyátalán nem fizet gyerektartást?

Figyelt kérdés
de még csak egy csomag pelenkával sem támogatta a kislányát

2013. ápr. 16. 09:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Az első két gyerek nem tőle van, és a nővéreim apjával a válás ellenére mégis emberi marat a viszony, ők minden 2. hétvégét vele töltöttek, nyaralni vitte őket, beleszállt a tábrokba, edzésbe stb.
2013. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
juj 18as az utolsó kérdésed nagyon ostoba....
2013. ápr. 16. 11:32
 23/39 anonim ***** válasza:

."19 Erre nincs bocsánat és mentség."

Igazad van!!

Remélem a Te párkapcsolatodra nem viszed át ezt - és a Tied sikerül. /mert a lekinyomorékság ott szokott kiütközni: el kezdik "utánozni a rossz mintát és ők is szétmarják,elhagyják egymást/. Tehát TE NE!

Legyél jobb.

2013. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
#22"anyuka" -miért is ostoba?
2013. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
És el nem tudod képzelni, hogy milyen rohadt érzés volt ezt látni, hogy ők mennek vele. Néha aranyos volt, és engem is elvitt, pedig semmi köze hozzám. Tudod, inkább elviseltem volna 1-2 veszekedést, mint ami köztük is volt az évek alatt, csak lett volna apukám. Inkább lesz attól lelkisérlüt valaki, hogy a bölcsiben kitalálják, legyen apák napi ünnepség, és én vagyok az egyetlen, akinek nincs kit felköszönteni, mint pár veszekedéstől. Vagy látom, hogy a nővéreim a válás ellenére milyen jóban vannak az apjukkal, az enyém meg tudimást sem vesz arról, hogy létezem.
2013. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Szóval kedves kérdező kérdésére válasz: ha a bíróság nem is olyan nyomatékkal, de a gyámhatóság figyelembe fogja azt is venni, hogy az apa milyen szinten törődik a gyerekkel.
2013. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
mert csak fújod az általános okosságodat,abszolut tapintatlanul.mint irtam semmi garancia nincs arra hogy azért mert valaki családban nő fel nem lesz sérült.sok ilyet láttunk ugyebár.az meg hogy cinikusan idézőjelbe tetted az anyukát téged minösit.én szeretem ,gondoskodom,ovom a gyermekem.
2013. ápr. 16. 11:44
 28/39 anonim ***** válasza:
Igazad van neked is "anyuka" - az idézőjelet pedig megérdemled, mert szíved választottja, gyermeked apja is megkapta, cinikusan - miután összevesztetek.
2013. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ha szerintetej jó az ha a szülök már nem szeretik egymást söt utálják egymást, de a gyerek miatt együtt maradnak az jó. azoknak elmondanám, hogy azzal a gyereknek tesznek, hosszú távon rosszat. érzi, az egésznapos feszültséget ő is. látja, hogyan visszonyul a két szülő egymáshoz. és ettől büntudata lesz, hogy ő az oka mindenek. tapasztalat. aki szerintetek apuka az akit nem érdekli, mit eszik a gyereke és nem támogatja őt csak azért, hogy az anyukával kiszúrjon vagy idegesítse. akkor rem ti is egy ilyen embernek szültök majd gyereket. én nem utálom a férfiakat, meg anyum se. neki is van másik kapcsolata és nekem is van barátom. egyébként meg aki megkérdezi miért nem tartom a kapcsolatott apámmal, általában úgyan az a reakció mindenkinél. akkor mindenki útálja a férfiakat? sőt a férfiak is utálják magukat? kérdező nem kell agódnod. gondolom józan életű vagy.és ha még pici a gyerek akkor színte 100% hogy a bíróság nálad helyezi el. nálunk is így volt. apám el akarta vinni öcsémet, hogy itt retekben él meg hogy nincs rá oda figyelve, stb. akkor 2 éve nem fizetet már 1 forintot se egyikünkre se. a bíróságra én is mentem mivel már anyum teljesen kivolt a sok tetüségétől. ö el mondot mindent nagy vonalakban. meg apuka is elmondta az esti mesét. majd jöttem én és porig aláztam. össze szedtem az öszes orvosi papírt, mert öcsém láthatásról mindig úgy jött haza h. valami baja van (legutóbb pl. ótvar) a bíróság anyunak itélte öcsémet. a gyerek tartást megemelték 10ezeről 30ezere és 500 forint elmaradt gyerektartás megfizetésére kötelezték.
2013. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
tudod nem azért kapta mert összevesztünk hanem azért mert nem törödik a gyermekével....látod te tényleg ostoba vagy
2013. ápr. 16. 11:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!