Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fényt vet "apukára"a...

Milyen fényt vet "apukára"a biróságon gyermekelhelyezésnél hogy egyátalán nem fizet gyerektartást?

Figyelt kérdés
de még csak egy csomag pelenkával sem támogatta a kislányát

2013. ápr. 16. 09:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. mem 500 hanem 500000 forint. bocsi ha nem írtam tökéletesen de telóról vagyok. 19/L
2013. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
29es neked minden jot és ötülök hogy ember tudtál maradni,ebben a helyzetben is.szemmel látható hogy vannak olyanok akik családban éltek mégis tapintatlan bumburnyák emberként élik életüket.de nekik is minden jot:)
2013. ápr. 16. 11:59
 33/39 anonim ***** válasza:

Tényleg hihetetlenül ostoba vagy. Hogyan lehet ugyanúgy megítélni egy Anyát, aki éppen azon fáradozik, hogy a gyerekének a legjobb legyen, ellátja, öltözteti, eteti, szereti, mint egy IGENIS "apát", aki annyira nem képes, hogy anyagilag támogassa? Lehet bármilyen veszekedés, ezt nem lehet megtenni. Akkor anyukával nem kell találkozni, a mai világban lehet átutalni is, a gyerekért meg elmenni, elvinni és utána visszavini. Ez nem akkora ördöngősség. És képzeld, nagyon szeretem az életem, és Anyukám olyan körülményeket teremtett, hogy nem szenvedtem hiányt semmiben. Egy dolgot kivéve, az Apámban, benne hiányt szenvedtem. És ez KIZÁRÓLAG az ő sara.

És képzeld, 24 éves vagyok, 3 diplomám van jó munkám, barátaim, és van egy szerető férjem, és egy 4 hónapos gyönyörű kisfiam, szóval nem a levegőbe beszélek. Persze biztos lelki nyomorék vagyok. Hogy képzeled azokat, amiket írsz?

2013. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

"tudod nem azért kapta mert összevesztünk hanem azért mert nem törödik a gyermekével....látod te tényleg ostoba vagy"

-még! még! ostobázz!

És nincs semmi összefüggés, az összeveszés és a nemtörődés közt, kedves "anyuka"? esetleg az a szomorú tény áll fenn, nem a szíved választottja gyereked "apja", hanem megerőszakolt, a disznója?

2013. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Jézusom mit zagyválsz itt össze?szerinted ha egy anya előre látja hogy egy férfi nem fog törödni a gyermekével akkor szül neki?te hol élsz? egyébként meg olyan indulatok feszülnek benned jo lenne felkeresned egy szakembert
2013. ápr. 16. 12:05
 36/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel a válaszolóval, Kérdező, lesüt róla, hogy mekkora egy tudatlan primitív ember. Remélem, hogy a lehető legjobban oldódnak meg a dolgaitok, és ha az "apuka" a későbbiekben sem foglalkozik a kislányoddal, te szeresd mindennél jobban, érezze, hogy fontos, legalább tőled, és nem nyűg valakinek a hátán. Nem lesz sem lelki nyomorék, sem egy szar ember, ugyanolyan teljes életet fog élni, mint bárki más. Tapasztalatból mondom. Az exednek pedig csak akkor van értelme foglalkozni a gyerekével, ha ezt szívből teszi. nagyobb lelki traumát okozhat az, ha a kislányod azt érzi, csak egy gond és nyűg a apjának, nem pedig boldogság. Ha pedig sikerül jobb belátásra bírni, az csak jobb. De, ha nem szívből jön, ne erőltesd! Tudom, nehezebb lesz úgy, de a kislányodnak szerintem csak jobb!
2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a tanácsot ebből is látszik, milyen jó emberismerő vagy, meg ebből is :

"szerinted ha egy anya előre látja hogy egy férfi nem fog törödni a gyermekével akkor szül neki?" -

A "szül neki" különösen értékes:))

Na, akkor további jó csepülését a disznó férfiaknak! PÁ

2013. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
kedves VÁLASZOLÓ köszönöm a bátoritást és az emberséges hozzászolásokat.ezekből egyértelműen látszik igenis értékes ember lett belöled .nekem pedig a kislányom a mindenem és szeretném ha békességben nőne fel.
2013. ápr. 16. 12:26
 39/39 anonim ***** válasza:

29-es vagyok köszönöm és kívánom neked és a kicsinek, hogy a továbbiakban boldog legyen az életetek.


te tényleg normális vagy? olyannal nem viccelünk, hogy valakit megeröszakolnak! gondolod, hogy az én anyám is mazohista és azért ment hozzá és szült 3 gyereket a gy*kér apámnak mert már tudta, hogy akkor is hogy milyen ember amikor megismerte? az én apám akkor is már nehezebb eset volt de nem volt elviselhetetlenn, sőt kicsi koromban inkább apás voltam. amíg anyámal volt soha nem ivott, még szilveszterkor is gyerek pezsgővel koccintott. aztán miután öcsém megszületett, onnantól kezdődtek a gondok. amikor össze gabajodott egy 20 éves kis lotyóval. egyre többször kimaradozott és sokszor részegen jött hazza. a nő meg úszította anyám és miellenünk. mert volt egy vállalkozásunk és hát elég jól éltünk. a nő 4 év alatt elérte, hogy a vállalkozás becsödöljön és sújos milliókat vett ki apám zsebéből. mi meg itt maradtunk egy fél kész házal és a hitelel a nyakunkon. de mind a 2 meg kapta méltó büntetését. a nő lebukott apám előtt, amikor ép megcsalta és a pasit meg a nőt is félholtra verte. apám meg egy bódéban vagy épp az anyánál él és a gyerekei látni nem akarják. csak öcsém megy hozzá láthatáskor. mindenki azt kapja amit érdemel.

2013. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!