Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha szeretek otthon...

Miért baj, ha szeretek otthon "pucérkodni"? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és mondjuk, ha megfürödtem utána már nem veszek fel semmit és így tévézek a családdal, engem nem zavar, nővérem szokott beszólogatni, de csak vicceskedve, ez másnak is fura?! Ti szoktatok otthon pucéran lenni?

2013. ápr. 16. 20:59
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
90%
Az kemény
2013. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
83%
Ez a családi szokástól függ. Van olyan család, ahol így szokás, van, ahol úgy. Nálunk kb. nagycsoportos ovis kortól már nem szokás pucérkodni, de ez minden családban más.
2013. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
56%
Nem valami gusztusos dolog. Ha minden családtag pucéron mászkálna otthon, akkor nem volna furcsa. Téged tehát ismernek füledtől a farkadig, te meg a többieket nem. A szomszédom is így tett, de az élettársa fia megunta és kipenderítette az anyja lakásából.
2013. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
59%
Család függő,ki mit szokott meg,mi az ami még a saját,vagy a családtagok intim szféráját nem zavarja.Én egy alsót azért magamra dobnék,ha nincs kánikula.
2013. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
90%

Ez komoly hogy a kobrát meghimbálva csüccsensz le apádék mellé a kanapéra tévézni?

Öregem, legalább egy alsót vegyél fel.

2013. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
pucéran szoktam aludni is és ezért most minek vegyek fel pár órára fürdés után akár egy boxert vagy valamit, értitek, apa is szokott néha-néha, és még szerencsére nem történt semmi "baleset" gondolok itt esetleg egy film erotikus jeleneténél.. :DD hát végül is belőlük jöttem nem? kiskoromban ők törölték ki a seggem is, szóval ismernek a fülemtől a farkamig! :) :D
2013. ápr. 16. 21:10
 7/54 anonim ***** válasza:
78%

Normális ember nem pucérkodik otthon sem. Ahol ez természetes, ott baj van a család mentális gondolkodásával.

Ha az én fiam lennél, addig nem ülhetnél le TV-zni, amíg nem veszel magadra valamit.

2013. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
71%
Mélyen egyetértek az 5-ös válaszolóval.
2013. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit flúgos lehetsz. És hogy a családod ezt eltűri? No coment.
2013. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
77%
.. "hát végülis belőlük jöttem, nem?" Oktalan hivatkozás. Ennyi erőből talán jogod lenne azt is megnézni tüzetesebben, hogy hogyan és honnan is pontosan? Már csak ez hiányozna!
2013. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!