Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vághatnék vissza...

Hogyan vághatnék vissza (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Nővéremmel elég sokat vitatkozunk, és mindig amokor erre kerül sor azt vágja először a fejemhez, hogy szánalmas vagyok, amiért nincs barátnőm. Mást nem is nagyon tud mondani, épp elég nagy adúász ez neki . :) Hogy lehetne erre visszavágni ? Mit modjak neki, hogy reagáljak legközelebb?

Barátnőt nem szeretnék, mert még nem találkoztam olyan lánnyal, akit tényleg el tudnék képzelni ilyen szerepben :(


Én 18 vagyok, ő 19,5.



#vita #viszály #konvergens #pozitív nulla #negatív nulla
2013. ápr. 16. 22:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt teljesen nyugodt hangon, hogy igen, valóban nincs barátnőd, de ha eljön az ideje, akkor olyan lesz, amilyenre érdemes volt várni. És kész, ne ragozd tovább, hagyd ott őt. Ne keveredj vitába, csak a kisebbrendűségi érzését takargatja ezzel a gyerekes szöveggel. Vagy azt is mondhatod, hogy te barátnő nélkül is teljes embernek érzed magad, ő csak barátnővel az?
2013. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!