Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már most 24 évesen egyre...

Ha már most 24 évesen egyre több ismerősöm vállal gyereket és ez rosszul érint, ez később csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és az utóbbi 1 hónapban 3 volt osztálytársamnak született gyereke és 2 osztotta meg hogy várandós. Tudom fiatal vagyok még, de ilyenkor mindig az jut eszembe hogy "Nekem vajon mikor lesz?" meg hogy le vagyok maradva, mert bár randizgatok egy fiúval, de nem érzem úgy hogy ő lesz az "igazim". Ez az érzés egyre rosszabb lesz? Előre látom 30 évesen mikor osztálytalálkozónk lesz és akkor már az lesz a fura akinek nincs gyereke...
2013. ápr. 17. 22:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A 15-ös vagyok.


Ne álmodozzatok lányok, a gyerek megszületése minden kapcsolatot megterhel, olyan, mint a fémeknél a szakítószilárdság!

Tök mindegy hány éves vagy, mióta vagy együtt a pároddal. Ha jön a baba sok mindent megváltozik, új szerepek alakulnak ki, a teljes életetek átrendeződik. Éppen ezért bárkiből lehet elvált, egyedülálló szülő, nem kor kérdése. A bölcsődébe járó gyerekek közel felének nem élnek már együtt a szülei, óvodás korukra ez a szám megközelíti a kétharmadot.

Ha fiatalon szülsz, több energiád lesz a picire, könnyebben veszed a problémákat és gyorsan regenerálódsz. Ha idősebb korban szülsz, akkor megfontoltabb vagy, nagyobb tudással vágsz neki az egésznek és az egzisztenciád is nagyobb eséllyel alakult már ki.

Ugyanakkor jobban kapkodsz egy párkapcsolatban, mert ketyeg a biológiai órád és komoly bajba kerülsz, ha kiderül bármilyen fogamzóképességi probléma. Azt se felejtsük el, hogy a test egyre rugalmatlanabb lesz és egyre több egészségügyi bajjal kell majd szembenézni.

2013. ápr. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!