Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön terhes a barátnöm!...

Külföldön terhes a barátnöm! Kint akar szülni. Helyesen cselekszem ha én is kiköltözöm?

Figyelt kérdés
Nos velem ez történt hogy nemrég voltam külföldön (lényegtelen) melyik ország. Egy régi barátnömnél akivel az alatt a rövid idő alatt össze is bujtam. De sajnos sikerült is összevesznünk. én hazajöttem azóta, de ennek 1 honapja. és kiderült hogy a lány terhes, volt már orvosnál is, szoval tuti. beszéltem vele de nem akar hazajönni (ö már rég kinnt van. és minden oda köti), így ugy gondolom hogy nekem kell kimenni hozzá! Kérdésem : helyesen cselekszem? Itthon fel kell adnom mindent ha kimegyek és ott kell lenni mellete ugy érzem. nem akar hazajönni, de ugy érzem igaza is van mert nekem kell bizonyítanom, . én 24 vagyok, ő 22. szoval helyesen cselekszem? A szívem és eszem is azt mondja ezt kell tennem.
2010. febr. 16. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen helyesen teszed!!! és amúgy szereted a lányt?
2010. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szíved és az eszed is ezt mondja, akkor menj.. mert ha kimész, nem biztos hogy összejön, de ha meg sem próbálod, akkor lehet egész életdben azon fogsz gondolkodni, hogy mi lett volna ha?

A gyereked is tudni fogja szerintem, hogy meg sem próbáltad. Igazából, ha úgy gondolod, hogy Te kint is tudsz élni, és ha nem jön össze a dolog, akkor is megérte, akkor tegyed.

Bár nem hiszem, hogy csak Neked kell kompromisszumokat kötnöd, Téged is van gondolom ami itthon tartson. Nem tudom mit kéne bizonyítanod, szerintem elgendő bizonyíték, hogy vállalni akarod a felelősséget. Mindenesetre egész biztos, hogy a nőnek jobb lenne, ha kimennél.

Másrészt, ha meglesz a gyerek szerintem Te fogsz csak dolgozni, biztos lesz ott munkahelyed? Ilyenkor azért érdemesebb a nőnek otthagyni, mert azért neki biztos ki kell majd hagynia pár hónapot.

2010. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Sztem hibát követtek el, ha csak a ygerek miatt jöttök össze újra (márpedig ha nem lenne várandós akkor nem lennétek együtt, hiszen szakítottatok). Gyerekkel minden csak problémásabb, nehezebb lesz mint nélküle. És nektek baba nélkül sem ment együtt, úgy látszik.
2010. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nos én hibám végett vesztünk össze!! és egy kicsit igy lelkiismeret furdalásom van!

Tudom hogy én hibáztam!! De ha az anyagi oldalát nézem odakinn annyit tudnék kb keresni mint itthon,..

Nem akar hazajönni és ilyen hogy abortusz szoba sem jöhet egyikönk részéröl sem!!

de hol van még a 9. hónap!!??? De nemsokár veszem a repjegyet és megyek ki hozzá!! Állando kapcsolatban vagyunk és valólyában ugy mentem ki hogy munka is megoldhato,, de pitiáner dolgon vesztünk össze. Én lelkiismeretem ezt mondja, hogy mennem kell, márcsak azért is mert ö nem jön haza , mert neki már ott van mindene..((ez ilyen kiegészitö plusz info))

2010. febr. 16. 18:23
 5/13 A kérdező kommentje:

Szóval végülis én tudom a váaszt csak egy kis megersítés végett irtam ide,

de várom még a vélemyényeket!!!

2010. febr. 16. 18:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást (te írtad, hogy a szíved is ezt diktálja), és nem csak a pici és a lelkiismereted miatt érzed úgy, hogy kint kell vele lenned, akkor menj! Nagyon jól teszed!

Sok sikert hármasban-, majd esetleg még tovább bővítve a családot- az élethez!

2010. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze hogy szeretem különben azt mondanám hogy vettesse el!

És most beszéltem vele és megbocsájt nekem!! És azt szeretné hogy menjek ki!! :)

2010. febr. 16. 18:57
 8/13 anonim válasza:
13%
válassza az aboruszt. :)
2010. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor csomagolj, ne internetezz!
2010. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem utazz:)Végülis sztem fontosabb dolog nincs mint a család,és hát a gyermekedet várja:)a saját véred,és a lányt is szereted:)és vár téged:)és munkát is biztos fogsz ott találni.főle,hogy ő kint él régebb óta.csak tud segíteni elhelyezkedni.:)Hajrá.és gratula a babához!
2010. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!