Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyának mégis mi baja lehet?

Anyának mégis mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Ha odamegyek hozzá és megölelem, akkor azt mondja, hogy: "Hagyjál már békén" Ma tv-zés közben kajált és odamentem hozzá, annyit csináltam hogy hozzáértem a hajához és erre azt mondja hogy: "már az utolsó falatomat sem ehetem meg?"

Aztán mikor nappaliban van, és éppen vasal, 2 másodpercig véletlen ránézek, amikor nem akartam bámulni, majd közli velem hogy " a tv-t bámuld ne engem, azért vagy itt hogy nézzed a műsorod." Elegem lett, és kimentem, becsaptam az ajtót, és utánam ordított hogy: "Egyél még egy kis levest!" -> ezt a beszólást azért kaptam mert fogyózok és vacsira megettem 2 tányér zöldséglevest. Előtte pedig megdícsértem,hogy milyen finom lett, és örült neki. Minden amit mondok neki, és esetleg rossz dolog, azt egyszer csak ellenem fordítja és beszól nekem. Pl. elmondtam neki hogy mennyire zavar az, hogy az utóbbi időben híztam 5 kilót, erre másnak utánam ordítja hogy: "olyan dagadt vagy már, hogy nem csodálom senkinek sem kellesz. nem kéne zabálnod és akkor nem néznél ki így."

mégis mi baja van? utána meg oltogat hogy miért nem szólok hozzá, és hogy rá mindenben számíthatok, amikor ő az utolsó akiben bízni tudok. Ellenpéldának jó. Másnak is van ilyesmi baja?


2013. ápr. 18. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az én "lelki társam"!
2013. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanabban a helyzetben vagyunk ( első voltam)
2013. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tarts ki! Amiket leírtál, hogy hogyan kedveskedsz vele, azok nagyon jók! Csakhát az eredmény lassan jön el. Bírd kis, és minél rosszabb hozzád, annál jobban szeresd. Mert nyíalván valakitől tanulta. Feltehetőleg vele is így bántak. Talán rá is kérdezhetnél: Anya, mesélj, milyen volt, amikor te voltál gyerek? Milyen volt a Nagyi veled? Talán kiderül, hogy mi volt az ok. Ha nem sikerül elsőre, akkor tervelj ki más megközelítést, és folytasd. Tudod, a szülő is ember....
2013. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy irigy lenne..egyszerűen érzéketlen és nem veszi észre hogyan kínoz nap mint nap. Mindenkit ellenem fordít itthon, nagyon magányosnak érzem magam ha itthon vagyok mert elhanyagol, zsebpénzt sem ad és soha nincsen pénzem, például most hogy itt a jó idő vmi tavaszi ruhát venni vagy akármi. volt már hogy öngyilkos akartam lenni, de az sem hatja meg. Pár napig kedvesebb, majd közli velem hogy elvisz pszichiáterhez,ahol úgy begyógyszerezenk hogy azt is elfelejtem ki vagyok, majd utána megint jönnek a beszólások.

Egyébként 17 vagyok

2013. ápr. 18. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Stresszes és rajtad vezeti le. Vagy, ha 50 felett van, lehet akár klimax is!
2013. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen rossz indulatú embernek aki ennyire nem veszi észre magát nem kéne gyereket vállalnia :/ ez már a munkahelyi stresszen is túlmegy meg nehogy már a gyereken kelljen mindent mindig levezetni....Meg általában, ha valaki ideges és odamennek megölelik az inkább oldja a feszültséget minthogy elküldje a fenébe
2013. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen volt, mikor kezdődött a klimax.

Írtam neki egy levelet, leírtam, hogy mit érzek, mikor mondja nekem ezeket mondja. Azzal fejeztem be: Szerintem egy anya sem bánhat így a gyerekével, aki szereti.

Észbekapott.

2013. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
anya még csak 36 éves, nem klimaxolhat még. Tudom hogy sok stressz éri a munkahelyén mert ha rossz napja volt, és mikor hazaért mindig azzal kezdi hogy: " vidd innen a kabátodat, a táskádat, rakd rendbe a cipőidet, menj ki a konyhából had egyek nyugodtan stb. " Ja és ha apa hazajön a munkájából, akkor nekünk kiskorunk óta el kell menni onnan, hogy had egyen nyugodtan apa" meg ilyenek. szar egy élet :D
2013. ápr. 19. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!