Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Hölgyek! Önök szerint...

Gritty kérdése:

Kedves Hölgyek! Önök szerint milyen, , férfias" dolgokat tegyek, hogy feleségemnek férfiasabb legyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, csak szeretnék neki jobban megfelelni!
2013. ápr. 19. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
Helyes, pirospacsizzatok csak. Aztán majd adjatok neki tanácsot akkor is, ha azt kérdezi, mit csináljon, a felesége azt hiszi, megcsalja.
2013. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Viselkedj úgy, mint egy gentleman, húzd ki a széket neki, ha le akar ülni, engedd előre az ajtón. Vegyél neki néha egy szál piros rózsát. Ne viselkedj úgy, mint egy hárpia - ne szólj bele mindenbe, hogy mit hogyan csináljon.
2013. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
legyél önálló, ne tőle várd, hogy eléd tegyen mindent
2013. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Ne hisztiz! Nincs rosszabb egy hisztiző férjnél!
2013. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez mindenkinél más jelent. Nekem külsőre egyáltalán nem tetszenek a borotvált férfiak, ne úgy nézzen már ki, mint egy 6 éve kisfiú. És legyen magas is, erős testalkatú, Én sem vagyok alacsony, Nekem nem férfias egy alacsony, vékony ember. Belsőre legyen határozott, ne legyen töketlen, ne ijedjen meg egy kis házi munkától, ha úgy adódik, ne szégyelje a romantikát, legyen erős, és kitartó, ne legyen sértődős, és mindig álljon ki mellettem! Én megtaláltam ezt az embert, 14 éve a férjem.
2013. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%

a sértődősség, a hiszti egyetlen pasinak sem áll jól.

inkább leírom, h számomra milyen az igazán férfias férfi:

intelligens, művelt, tájékozott, tud felelősséget vállalni, magabiztos, gondol a holnapra, szorgalmas, rendszerető, hűséges.

teljesen mind1, h kopasz, szőrös, kicsit túlsúlyos, kicsit feledékeny. mi több, nem szeretem a tökéletesnek látszó embereket. ha úgy érzem, h számíthatok rá, fontos vagyok neki, vigyáz rám, akkor férfinak tekintem, és jól érzem magam vele. :)

2013. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Fura, azt hittem, többen lesznek azon a véleményen, hogy a felesége azért ment hozzá, mert ilyennek szereti.


Mit fog szólni, ha te most megváltozol??? Egyáltalán, biztos, hogy miatta akarsz változni, hiszen neki így is jó vagy...

2013. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
KöSzi a lefokozàsért;) retard banda.
2013. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sok hasznos tanácsot kaptam! Nem gondoltam, hogy ennyien válaszolnak.
2013. ápr. 20. 15:01
 20/21 anonim válasza:
Foglalkozz vele többet, ha valóban fontos Neked!
2013. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!