Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgomnak a 18. szülinapjára...

Húgomnak a 18. szülinapjára tippeket? PLÍÍÍZ

Figyelt kérdés

Már kinéztem egy egyedi strasszos pólót, csak nem tudom milyen ide való vicces szöveget kéne csináltatni rá.

Valakinek vmi jó ötlete?

PL: Beképzelt voltam, de már tökéletes vagyok

Ne utálj azért mert szép vagyok


2009. szept. 25. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nemtudok konkrét példákat mondani, de amiket te írtál mind tucatszövegek,ráadásul irritálóak... - számomra
2009. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én bnőm 18. születésnapjára ezt vettem: Egy üveg piát, egy doboz cigit, és egy csomag coton-t. Utalva arra, hogy már nagykorú, és csinálhatja mindet :D
2009. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék neki valami maradandót, amit akár évtizedek múlva is használni, hordani tud. Nem tudom, hogy állsz anyagilag, de vehetsz neki valami kis ékszert (ha megengedheted aranyt, ha nem akkor ezüstöt, bizsut). Én karláncot ajánlanék, de vehetsz medált, nyakláncot, egy gyönyörű fülbevalót. A medálba gravíroztathatsz, hogy "Testvéremnek!" vagy "18. szülinapodra"... Szerintem ez a későbbiekre nézve is maradandó ajándék, amit 80 évesen is biztos viselni fog.
2009. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

inkább valami ilyesmit kéne ráírni:miért nézed a mellemet?

Én nem nagyon bírom az ilyen pólókat, mert egyszer igyekeztem elolvasni egyet, és azt hitte az illető, hogy stírölöm...szóval ha már ráírsz valamit, akkor tényleg ne legyen tucat jellegű, ettől meg még zavarba is jönnek.


Vagy 18-ast írass rá piros karikában, mint a korhatáros filmeken ami van:)

2009. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Vibrátort.
2009. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem most volt a 18. születésnapom nemrég:) A nővéremtől szuper ajándékot kaptam. kaptam tőle egy neszeszert és benne 18 apróságot ami bevolt külön-külön:) Nekem nagyon tetszett mert jó érzés volt bontogatni, meg h. ennyit foglalkozott vele:)

Ha mindenképpen pólót szeretnél neki felirattal, akkor tényleg ne ilyen tömegszöveget irass rá:) Hanem vmi egyedit ami rá vonatkozik:)

2009. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sem akarok olyan "tömeg"feliratot, nekem sem tetszik. Épp ezért hátha valakinek eszébe jut vmi kis frappáns szöveg :)

Amúgy köszi a válaszokat!

2009. szept. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!