Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek szülinapjára a...

Mit vegyek szülinapjára a 11éves Hugomnak? Sajnos nem vlami lányos típus.

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezekből az adatokból nem fog tudni senki sem segíteni.


Én valami sporteszközt vagy tanulásra serkentő dolgot vennék. Egy bicikli jut eszembe, ami igazán univerzális, de most mindjárt jön, hogy nagyvárosban laksz és nem akarod elüttetni a húgod, nalátod.


Több információt.

2009. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valami sportos tatyót(táska) esetleg.ilyen derékra-kötőset,az most nagyon menő.vagy tényleg sporteszköz...


vagy könyv,ha szeret olvasni.

2009. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki mondjuk tollaslabdát, nekem 11 éves öcsém van és nemrégiben azt vettem neki, vagy vmi könyvet esetleg, ha szeret olvasni
2009. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön a bicikli jutott eszembe, de azt elég hamar kinövi, ráadásul az is lehet, hogy már van neki. Adhatnál neki egy jegyet/bérletet uszodába, vagy hasonló helyre. De ha szeret gépezni, akkor vehetsz neki valamilyen játékot is, pl. WoW-ot, csak aztán nehogy függő legyen... Ja, és ha sporteszköz mellett döntenél, akkor ajánlom a Kangoo Jump nevezetű cipőt, ami ugyan elég drága, de érdekes, és biztos élvezné :)
2009. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Az én ötletem kicsit eltér a többiekétől:D

Nem tudom mik érdeklik,de én se vagyok valami lányos,és 11 évesen nagyon örültem volna valami hangszernek (pl.: furulya) + zeneóráknak. Ez hasznos,és ha megtetszik neki akkor sok gyakorlással mire befejezi a sulit,szépen menne.

2009. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem nem igazán örülne sulis dolognak.Én bűvésztáskát, vagy hasonlót venék neki.
2009. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A Hollywood Multiplex mozikban lehet "ajándékjegyet" venni (a büfében), bármilyen filmet megnézhet vele-persze korhatár figyelembevételével és nem premierre.


1300/1350 Ft azt hiszem. Ha veszel kettőt, nem kell egyedül mennie.

2009. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Mindenekelőtt figyelembe kell venni azt, hogy mi a hobbija, milye tevénységi területhez ragaszkodik inkább, ugyanis a fius lányoknak kissebbségi komplezusuk van és mindenképpen ki akarnak tűnni valamiben, ami általában a fiúkra jellemző tevékenységben nyilvánul meg. Ahhoz, hogy tanácsot lehessen adni, több információra lenne szükség. Tisztelettel TA
2009. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ha szeret olvasni tudakold meg h milyen könyveket szeret,vagy ha szereti az állatokat,menjetek el állatkertbe utánna meg vidd el kajálni...töltsetek el együtt egy klassz napot, vagy vidd vidámparkba,vagy ha sportolni szeret akkor amint már mondták vmi sport eszköz..
2009. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na végül mit vettél?gondolom már elmúlt a szülinap.)
2009. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!