Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne jobb ajándék...

Milyen autó lenne jobb ajándékba a húgomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

22 éves lány, tavaly óta van jogsija, de mivel nincs autónk, így egy métert sem vezetett soha. Évek óta gyűjtögeti a pénzét, van nagyszülői öröksége + én is beszállnék valamennyivel.

Kb 700.000 Ft-ot tudnánk rászánni összesen.

Opel Corsán, Suzuki Swiften, vagy Toyota Yarison gondolkozunk.


Olyan lenne jó aminek a javítása nem drága (nincs férfi a családban aki javítgatni tudná, úgyhogy ha baj van akkor szerviz) viszonylag keveset fogyaszt, és megbízható.


2011. aug. 6. 16:00
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
36%
valami használt autót ajánlok
2011. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

A három közül nekem mind tetszik,de én a Toyota-t választanám.


22L.

2011. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Opel sose kop el, a suzuki tömeggyártmány, így ha elromlik biztos akad majd alkatrész,és keveset is fogyaszt. A 3 közül suzuki vagy toyota.
2011. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Az Opelekkel jó tapasztalatom van, nekünk 15 éves az Astránk, de sosem volt semmi komoly baj vele, sosem robbant le és mástól is hallottam, hogy jók.
2011. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
használtba csak német vagy japán kocsit vegyetek!
2011. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Esetleg Daewoo Lanos, Fiat Punto, Suzuki SX4(habár ez lehet, hogy milliós összegből jönne ki), Opel Astra.

2011. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Nekem a kis Suzukim 15 évesen is olyan kis pöpec volt!

Soha semmi gond nem volt vele, és keveset fogyasztott.

2011. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Találtam nektek egyet.Elég jól felszerelt és olcsó is.A motor Opel,a futómű Renault kaptafára készült.Természetesen a Lada finomított mindkettőn.


[link]

2011. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és persze igen fiatal autó.Hasonló kategóriában a nyugati márkák ennek a duplájába kerülnek.Érdemes átgondolni.:)
2011. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Régi swift. Lánynak első autónak tökéletes lesz. Hegyszám áll hozzá az olcsó alkatrész és ugyan a kasztnija elég ócska de motorikusan igencsak elnyűhetetlen.


tehát ha találtok belőle egy rozsdamentes darabot aminek jó a futóműve akkor azzal sok gond nem lesz jópár évig még. Hangsúlyozom, hogy a RÉGI swiftet NE az újat.


Azt még 7 kiló alatt is találtok bőven.

2011. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!