Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más anyukája is megcsinálja...

Más anyukája is megcsinálja ezt vele? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Tudom fiatal vagyok még 16éves de nem értem hogy miért nem lehet titkot betartani ha megigéri anya.Semmit nem tudok vele megbeszélni mert azonnal megy a mamához vagy a szomszédba vagy barátnöt felhivja és már pletyizi is hogy mi van velem mit mondtam.Pedig könyörögtem neki hogy ne tegye mert nem mondok neki semmit.Ezt addig betartja még nem mondok neki valamit.Eljutottam oda hogy semmit de tényleg semmit nem mondok el.De akkor kinek?Mama is ilyen mint anya.Barátnő meg ugye az nem olyan mint egy szülő.Apa meg nem igazi apa csak mostoha.De a női dolgokat anyával kellene megbeszélnem nem egy férfivel.Mitcsinálnátok helyembe?
2009. szept. 25. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos vannak olyanok, akik nem tudják magukban tartani a titkokat. Kérdezd meg anyukádat, hogy hogy esne neki, ha te is szaladnál mindennel a vele történik és elmesélnéd fűnek-fának. Hátha elgondolkodik rajta milyen is lehet neked ez az érzés. Ha van konkrét dolog, akkor azzal mondjál példát, hogy minél érzékletesebb legyen.
2009. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább egy férfivel, mint egy pletykás anyával.
2009. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én szerencsés voltam, mert mindkét szülőm imádnivaló.. Komolyan.

De ha én ebe a helyzete kerülnék, akkor a legjobb barátnőmmel beszélném meg a dolgaim..

Azt biztos..

Mondjuk nekem csaj 1 legjobb barátnő van..

és már nagyon nagyon régóta tart...

És ő sokat jelent nekem..

Tehát..

Ezzel azt akartam jelezni, hogy olyannak ne mond el a legbelsőbb titkod, akiről, csak te hiszed, hogy a legjobb.. Pedig dehogy.. :)


Demélem értetted, amit mondani szerettem volna..


Szió..

2009. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm szépen a válaszaitokat.Hát nem marad senkim akinek elmondanám a gondjaimat csak ti.Nincs olyan barátnőm akivel konkrét dolgokról beszélni tudnék.Se anya se apa se mama.Ugyhogy titeket foglak megkérdezni ha ugyérzem nem tudok valamivel (v.kivel)megbirkozni:)))
2009. szept. 25. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én anyukám szerencsére nem ilyen, ő tudja tartani a száját...


Én a helyedben megmondanám neki, hogy azért mondtad el neki a gondjaidat, mert megbíztál benne, és csalódtál, amikor megtudtad, hogy ő a bizalmadat eljátszotta és elmondta a dolgaidat ennek-annak. Elmondanám, hogy ezek után semmit nem fogok elmondani neki, valamint én is felhoznám példának, hogy hogy esne neki, ha te csinálnád meg vele ugyanezt. Ezek után jó ideig valóban nem mondanák neki semmit - hadd érezze úgy, hogy tényleg állod a szavad, és ez idő alatt talán elgondolkodik és megkomolyodik. Addig a legjobb barátnőmmel beszélném meg a dolgokat, vagy ha más választás nincsen, a mostoha apával.

2009. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nehéz.Mondjuk neke könnyű mert én pici korom ota a nagyival élek anyám elhagyott egy másik pali miatt.Igy mama nevelt fel és most is vele vagyok.De ha én is elmondtam valamit anyámnak akkor egyből szaldt ide oda és ujságolta.Legelsönek a nevelőapámnak(aki egyáétalán nem foglalkozik velem de nem is baj)ő meg mikor ment a kocsmába akkor már majdnem a fél város tudta.Inkább igy a nagyival beszéltem és beszélek meg mindnet ö nem mondja el senkinek.Vele meg lehet mindnet beszélni.Anyám már most akar velem foglalkozni mikor már késő.22 éves vagyok és amit csinálok semmi nem tetszik neki.állandó veszekből allunk ki.És ezeket a dolgokat is sorba mondja el mindnekinek.Nem tudunk mit kezdeni vele.iylen és kész.
2009. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,az enyém is ezt csinálja.Régebben sok mindent elmondtam neki,aztán rögtön elmondta apának,rokonoknak,barátnőinek stb. Nem véletlenül csak anyának mondtam el azokat a dolgokat,de úgylátszik nem tudta felfogni.Pedigén is kértem,hogy ne mondja el másnak. Már odáig jutottunk,hogy SEMMIT nem mondok el neki.Nemrég kérdezgette,hogy szűz vagyok -e még,stb,és azt mondtam,hogy igen,miközben nem.Azért,mert tudtam,hogy rögtön mondaná apának,mindenkinek,azt meg nem szeretném.Sajnálom,hogy nem lehet neki elmondani,pedig szerettem volna,de már ilyen téren nem tudok benne bízni.

Nekem szerencsére vannak olyan barátnőim,akiknek el lehet mondani ilyeneket:) Majd biztos te is találsz valakit.

16L

2009. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, hogy ilyen az anyukád, pedig értelmes, normális lánynak tűnsz...

sajnos tanácsot nem nagyon tudok adni. esetleg valami olyan idősebb nőrokon, akivel jóban vagy. keresztanyu, nagynéni, vagy anyai jóbarát.

nekem is van egy ilyesmi. a legjobb bnőm anyukája.. mivel a sajátom elköltözött, és nem tudtam mindennel hozzá szaladni, ezért hozzá mentem, ha valami bajom volt. ez nem azt jelenti, hogy anyukám elhanyagol, elvégre 22éves vagyok, és ilyenkor már nem az a normális, hogy az ő szoknyáján lógok, de jó néha megbeszélni vele olyan dolgokat, amiket csak egy anyuka érthet meg...

2009. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én lányom 12 és szerintem annál nagyobb kincs nincs, mint, hogy velem osztja meg a dolgait.Inkább megpukkadnék mintsem eljátszam a bizalmát.De tudom milyen a helyzeted nekem nem volt az anyukám soha olyan igazi barátnő féle. Most pedig a ferjem egy szófukar pasi. Tudod mit ird meg nekem.....
2009. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!