Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyülőlöm az anyámat, hogy...

Gyülőlöm az anyámat, hogy lehet feldolgozni ezt?

Figyelt kérdés

most tudtam meg nem régen,hogy mit tett "az anyám" szétválasztott a szerememtől,azt mondta neki ha együtt vagyunk nem fogják fizetni az egyetemet és öt is kirugastják a munkahelyéről.

Én még mindig szerelemes vagyok ebbe a férfibe,probáltam ismerkedni más férfiakkal ,de nem ment!Főleg most,hogy megtudtam,hogy mi is történt igazából egy évvel ezelőtt.


Hogy lehet ezt feldolgozni,hogy ezt tette velünk?



2013. ápr. 21. 19:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
15%
Ez kicsit erős, hogy gyűlölöm. Ezt szégyeleném kimondani.
2013. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
én gyűlölöm mert tönkretette az életemet.
2013. ápr. 21. 20:12
 3/38 anonim válasza:
50%
Miért választott szét?
2013. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
23%

mondjuk ha ő nincs életed sincs, amit aztán tönkretehetett volna.


a feldolgozásban nagyon sokat segít, ha megbeszélitek. nem azt üvöltöd neki, hogy gyűlöllek és becsapod az ajtót magad mögött, hanem tényleg leülsz megbeszélni vele, elmondja az ő verzióját is és te is elmondod, hogy téged ez nagyon bánt. ha pedig van lehetőség még mindig visszacsinálhatod azzal a férfival.

2013. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
soha nem fogok megbocsájtani neki. még azt is tagadja,hogy ezt tette. gerincelen egy féreg
2013. ápr. 21. 20:23
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elég aljas dolog zsarolni valakit olyasmivel, ami konkrétan az élete. Én azért megpróbálnám megbeszélni vele a helyzetet. Az viszont egyértelműen őt minősíti, hogy a gyerekének ilyet mond, aki állítólag szeret.
2013. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
74%

Próbáld tovább kérdőre vonni, hogy miért csinálta ezt,mi oka volt rá.

Feldolgozni nem lehet könnyen , Ő az édesanyád aki életet adott,és függetlenül amit tett a magad lelki békéd érdekében ,ne gyűlöld. Elhiszem,hogy szörnyű amit érzel, ha valaki főleg anyám választana szét jelenlegi páromtól nem is tudom mit csinálnék,hisz az életemet jelenti. De! ha nem beszélsz vele és csak elhordod mindennek, azzal nem dolgozol fel semmit

2013. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
már kérdőre vontam,de tagadja mindent.még be se ismeri.
2013. ápr. 21. 20:31
 9/38 anonim ***** válasza:
55%

Honnan tudtad meg?

És miért csinálta? Miért gondolta, hogy nem hozzád való a barátod?

2013. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Azért tette mert idősebb tőlem sokkal.


És megmondta a szerelmemnek,hogy a család nem fizetni az egyetemi tanulmányaimat,ha folytatjuk.

2013. ápr. 21. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!