Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyülőlöm az anyámat, hogy...

Gyülőlöm az anyámat, hogy lehet feldolgozni ezt?

Figyelt kérdés

most tudtam meg nem régen,hogy mit tett "az anyám" szétválasztott a szerememtől,azt mondta neki ha együtt vagyunk nem fogják fizetni az egyetemet és öt is kirugastják a munkahelyéről.

Én még mindig szerelemes vagyok ebbe a férfibe,probáltam ismerkedni más férfiakkal ,de nem ment!Főleg most,hogy megtudtam,hogy mi is történt igazából egy évvel ezelőtt.


Hogy lehet ezt feldolgozni,hogy ezt tette velünk?



2013. ápr. 21. 19:54
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok!nem nem felejtettem el a kiírásomat,semmi sem változott!És te 29es ne gyere ezzel hogy még köszönjem meg ennek a röhadék"anyámnak" hogy tönkretette azt ami a legfontosabb volt nekem! még a mai napig nem tudtam a férfit elfelejteni,ez az egész kiölt beőlem mindent jot.és soha nem bocsájtok meg ennék a szemét nőnek.
2013. nov. 13. 10:07
 32/38 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező, ha úgy érzed hogy ez volt az egyetlen dolog ami jó volt az életedben, akkor ha teheted lapogasd meg anyád vállát, hogy: köszi anyu hogy megszülettem, és hogy 18 éves koromig, amíg meg nem hülyített egy pasi rendesen és szeretetben neveltél, amíg mindenem megvolt( azthiszem több ideig nevelt szeretetben, mint mióta utálod:) )

Persze ezt ne vedd sértésnek bár tudom hogy úgyis annak veszed, de tudod rossz utálkozva élni... Csak a saját életedet, jövődet teszed tönkre ezzel, megkeseredsz.


Kedves nem mai csirke :) csak azért vettelek bele a kérdezőnek szánt kommentembe, mert szerettem volna megköszönni, hogy igazoltad a hipotézisemet:) ahogy látom valóban nem bírod ki az önigazolástól fröcsögő kommentárjaidban azt, hogy ha nem vesznek figyelembe, ezért hadd tudatosítsam benned, hogy ahogy látom eddig is, és ezután sem fogod kibírni, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó :) ami pedig a legszánalmasabb, hogy mindjárt megint bizonyítani fogod azzal, hogy azt írod: persze persze, te nem bírod ki mert írtál egy fél oldalt: tudod felvilágosítanálak: hogy amennyiben nem tűnt volna fel, az utolsó szó az utolsó kommentelőé, ami az előző hozzászólásomnál is a tiéd volt, és szinte látlak, hogy mindjárt nekiállsz és pötyögöd az újabb ,,denemisigaz sorokat " hajrá... Legyen a tiéd az utolsó szó, attól valóban sokkal felsőbbrendűnek érezheted magad egy anonim oldalon:)

2013. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
#32, nézd,a Kérdező anyjának cselekedeteit a Kérdező fogja megítélni, az én anyámét én, a harmadikét a harmadik... de te ne is törődj vele, csak nyugodtan nyomasd tovább a bűnpártoló zöldségeidet...
2013. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ő kérdezett, én válaszoltam.. Bűnpártolást pedig csak úgy lehet elkövetni, ha egy bűnöst támogatsz... De ki követett el bűnt?
2013. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#34, ez még mindig zsarolás:

"most tudtam meg nem régen,hogy mit tett "az anyám" szétválasztott a szerememtől,azt mondta neki ha együtt vagyunk nem fogják fizetni az egyetemet _és öt is kirugastják a munkahelyéről_."


Kérdező, és mi van az ex pároddal jelenleg? Teljesen reménytelen, hogy rendezzétek a kapcsolatotokat valamilyen módon vagy szinten? Vagy ha lehetetlen, akkor legalább átbeszéljétek a dolgot többször és alaposan, hogy ne mérgezze a témának legalább ez a része a jövőt?

2013. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, csak annyit fűznék hozzá, amennyit korábban is: gondolj egy kicsit bele!


,,Egyéni véleményem pedig az, hogy ha az nem számít zsarolásnak, hogy az anya azt mondja a 18 év alatti gyerekének, hogy ha egyest hozol haza nem kapod meg a legújabb pc-t/v laptopot, akkor az sem számít annak, ha egy anya azt mondja a 18 év fölötti! Gyerekének, hogy ha nem fejezi be a kicsapongó, sokkal idősebb férfival kavaró,- ha ennyire életem szerelme téma akkor-, ezáltal a tanulás nyilvánvalóan eléggé hátráltató viselkedését, akkor nem fizeti ki neki azt, ami egyébiránt egy lehetőség, sőt manapsag kiváltságszámba megy, és ami ezáltal, és a nagylány kora által már nem lenne kötelező...


Érted? Megtehette volna azt is hogy útjára ereszti, hogy akkor menj a barátodhoz tartson el ő(mivel már nagykorú...) és fizesse neked ő az egyetemet.. De nem tette! Megadta a lehetőséget hogy vagy a pasi, vagy az egyetem... :)

2013. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Kedves előző, amire ezt reagáltad amit most ide másoltál, ott úgy látszik nem tüntettem fel elég kirívó módon, hogy UTOLSÓ 6 SZÓ.

" _és öt is kirugastják a munkahelyéről_." - ez innentől nem egyéni vélemény kérdése, hanem az akkor hatályos Btk-ban nevesített zsarolás bűntette. (a maiban meg Kényszerítés bűntette, külön szedték a vagyonit és nem vagyonit)

"Kényszerítés

195. § Aki mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz, ha más bűncselekmény nem valósul meg, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

Ennyi.

Ez egy fenyegetés, arra irányul, hogy az illető valamit ne tegyen, jelentős érdeksérelmet okoz, itt a pont.

2013. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Hány éves vagy te,és hány éves a barátod?
2014. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!