Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a 16éves...

Mit tennétek ha a 16éves fiatok az apjához akarna költözni, mert nem szeret ott lakni a párotokkal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 14:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Veszettül nem azért gyerek egy gyerek, hogy engedelmeskedjen. Hol élsz te utolsó?
2013. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

hat az en csaladomban amig en tartom el a gyerekeket nekem engedelmeskedniuk kell.Ez alap az apa a csalad feje es o dont mindenben ove az utolso szo joga a gyerekek engedelmesek es illedelmesek tisztelnek minket.

Negy gyerekunk van ketto mar felnott sajat penzet keresi es sajat lakasuk van.

2013. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

pontozzatok le pont ezert nem mukodik a vilag ma.

Mert az emberek el vannak tevedve a nok nem nok a ferfiak nem ferfiak senki nem tiszteli a masikat a szerepek ossze vissza keveredtek.

A ferfiakat nem tisztelik a nok es ettol a ferfiak ocsmanyul kezdenek viselkedni.

A gyerekek nem tanulnak tiszteletet engedelmesseget es a ferfi noi pelda nincs elottuk.

a csaladok szethullanak a valasok szama 65% folott van sok ember tobszor cserel partner mint nadragot.

A szetesett csaladokban a gyerekek azt sem tudjak jo dolgukban mit csinaljanak mindket szulo buntudat miatt rossz iranyba neveli a gyereket. Megvan mindenuk unatkoznak terrorizaljak a szuloket es a fejukre nonek.

Milyen felnottek le3sznek ezekbol a gyerekekbol?Ha a feleseg nem tiszteli a ferjet a gyerek sem fogja ezt latja otthon ilyen ferfi lessz belole.Elhetetlen felnott aki nem tudja a sajat eletet kezebe venni.

2013. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szég eszmefuttatás kedves utolsó! Kár,hogy köze sincs a kérdéshez! :-) írj ki egy másik kérdést,és hirdesd ott a szebb jövő igéjét!
2013. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a gyerekeknek legtöbbször jobbak az antennái mint a felnőtteknek,vagyis azért utánajárnék miért nem szereti naz új párom. ha viszont csak féltékeny,vagy az apjához húz a szive stb,akkor szó nélkül engedném. válás esetén a gyerek 12 éves korától dönthet arról h kinél akar élni
2013. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

jobb érzésű anya nem viszi a tini fia nyakára a pasiját. oké, szeretik egymást, de sztem mindkettőnek van lakása, bírják már ki azt a 2 évet, amíg a gyerek leérettségizik, aztán éljenek együtt kettesben, nyugiban.


anno én sem nagyon jöttem ki anyum párjával, de nem is szóltam bele a kapcsolatukba. abba viszont nem mentem bele, h bármilyen költözősdi legyen. anyukám ezt elfogadta, hétvégén, sőt, gyakran hétköznap is átment a párjához, aztán mikor egyetemre kerültem, összeköltöztek.


ettől még nem én diktáltam otthon, csupán figyelembe voltak véve az érveim, érdekeim, volt lehetőségem úgy élni, ahogy addig is.

önzőség egy anyától, ha olyan emberrel kényszeríti együtt élni a gyerekét, akivel valamiért nem jönnek ki jól.

2013. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azt mondanám neki, hogy mehet, ha szeretne. De sok beszélgetés kell a végleges döntés előtt.

Anno a nagyfiam a nagyszüleihez akart (vissza)költözni, ahol felnőtt. Egy szóval sem mondtuk, hogy nem mehet. Végül maradt, de az ő döntése volt.

2013. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!