Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves ismerősöm ingyenélő,...

Kedves ismerősöm ingyenélő, felnőtt, erőszakos fiát hogyan tehetné ki lakásukból véglegesen?! Vagy esetleg hol tudnék érdeklődni vagy az interneten megnézni az ehhez kapcsolódó jogi lehetőséget! Sűrgős!

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem akár most is kirakhatod, hisz a te lakásod ő pedig "idegen" szerintem ha nem megy szép szóval akkor rendőri segítséget is hívhatsz. Remélem nem írtam badarságot, de én így tennék!
2009. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

szia!


Ha jól értem az ő lakásukból kellene kirakni a saját fiukat? Hááát... az nem fog menni, rendőri segítséggel meg pláne!

2009. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod,csak sajnos a rendőrök nem tesznek semmit ilyen helyzetben szerintem,amíg "vér nem folyik".valahogy jogi alapon szeretném őt eltávolítani!!
2009. szept. 25. 17:46
 4/15 A kérdező kommentje:
Voltak már kint rendőrök és mentők is mert a fiú nagyon erőszakos de nem tettek semmit!!!egy ügyvéd 3-4 évre saccolta ha bíróságra vinnék
2009. szept. 25. 17:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ide se rendőr se ügyvéd..

Egyszerű:

Feltehetően eljár otthonról(bulizni, barátokhoz, barátnőhöz).. amikor elmegy egy gyors zárcsere előre megfontolt szándékból :)

a cuccait az ajtó előtt megtalálja.. eredmény:

ADIOS AMIGO :D

2009. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ez egy 10 emeletes ház és a ha kitennénk zárcserével akkor nagyon nagy zajt és balhét csapna.teljesen tanácstalanok,a legnagyobb baj h nagyon erőszakos a gyerek,nem számít h a szüleiről van-e szó vagy nem...
2009. szept. 25. 17:52
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez a magyar jog borzasztó!!!!
2009. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írjátok ki a faliújságra hogy X időpontban házibulit rendezünk, szíveskedjenek felkészülni különböző hanghatásokra! Elvileg előre bejelentve bulit lehet rendezni! Ennyi! Egy óra után csak megunja a kiabálást.. és akkor a "buli" nem is volt vészes!
2009. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy balhézik, ha pedig zajong, hívja a zsarukat a tulaj. Ennyi.
2009. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ez a tulajnak a fia ugye?Na annyi,hogy kitagadja és kész.A lakás nincs a nevén ugye,.Ha nincs akkor nincs gond.Takarodjon a lakásábol!!!
2009. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!