Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizalom nélkül tényleg nincs...

Bizalom nélkül tényleg nincs értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Már mindenhol ellenőrzöm, egész nap ezen jár az agyam, hogy kivel mit hogyan, nem bízom a páromban.

Nem találok semmi kirívót, de szinte már ettől érzem magam rosszul, hogy nem tudom "lebuktatni".

A kapcsolatunk közepe felé lebukott, azóta tart ez a dolog. Nem csalt meg, de elég fontos dologban hazudozott össze-vissza, mint utólag kiderült.

Talán annyi alapja van az ellenőrizgetésnek, hogy iszonyat könnyen ismerkedik, és nem az a szégyenlős fajta leányzó.

Szerintetek így van értelme ennek a kapcsolatnak.

Direkt tettem a családiba, talán itt értelmesebb válaszok jönnek.


2013. ápr. 22. 16:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem a bizalom az alapja egy kapcsolatnak szerinted?
2013. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Te ezt most komolyan kérdezed?

Adott egy mindenkivel flörtölő, vagy valószínűleg kufircoló (mert azért nehogy azt gondold, hogy megnyugtatunk: Nincs is neked kockafejed Ödönke!)barátnőd, akiben nem lehet megbízni, és azt kérdezed, hogy van-e értelme a kapcsolatotoknak?

Persze hogy van, ha neked nem kell másra mint szexpartner, akkor jól van ez így, csak azért vigyázz, nehogy valamit elkapj. És ebben az esetben az agyad ne járjon azon, hogy megcsal, vagy hazudik, mert igen, azt teszi.

Ha viszont hosszabb távra tervezel, akkor gyorsan keress mást, mielőtt a féltékenységtől becsavarodsz.

2013. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem jó, ha tovább fajul ez a féltékenység. Te ezt nem tudod elviselni amit csinál, Ő nem érti neked mi bajod és abba sem hagyja ezt a viselkedést...

Akkor kérdem én: Miért nem keresel egy másik lányt, akiben megbízhatsz? Hagyd őt, hagy flörtölgessen tovább, de már nélküled.

2013. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én személy szerint alapból úgy vagyok vele hogy egy kapcsolat a bizalomra épül nagyon nagyrészt. ha a bizalom nincs meg akkor egy kapcsolat nem lehet tartós és könnyen összeomolhat mint egy kártyavár.

Ha az én barátnőm olyan lenne hogy mindenkivel ismerkedne meg képes lenne félrelépni akkor már nem bíznék meg benne és szerintem szakítanék is vele ha nem változtatna mert még mindig jobb időben szakítani mint megvárni azt nehogy komoly fájdalommal járjon egy szakítás.

Szerencsére mi nem vagyunk így ezzel, de voltak már kisebb vitáink ebből hogy amikor a barátnőm nagyon összehaverkodott egy sráccal akkor csókolózás is lett belőle. Persze haragudtam is érte, de megbocsátottam a dolgot, mert megbízott bennem én is benne, nem akarta titkolni mert úgy is kiderült volna, és mivel bizalmi dolog a kapcsolatunk így megmondta hogy hülye volt, elszúrta és kerestünk megoldást a problémára.

Ennyi, nem szakítottunk, már rég elfelejtettük ezt, azóta a srácot lekoptatta persze tudta a srác hogy van kapcsolata de nagyon nyomult a barátnőmre, de én mondtam hogy ez a kettőjük ügye és ha nem bírja végleg elrendezni akkor beleavatkozok.

2013. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem történt semmilyen megcsalás, csak egy a kapcsolatunk szempontjából fontos dologban hazudozott anno.

Fizikailag nem csalna meg, semmi félrekúrás vagy csók.

Csak egyszerűen szereti körülvenni magát férfiakkal, és ahogy nézem, szereti, ha a nagymellű nőt veszik benne észre. Valahogy nem zavarja, hogy egy darab húsként kezelik, gondolom jól elvan így.

2013. ápr. 22. 17:02
 16/24 anonim ***** válasza:

Ne bántódj meg: de annyira naiv vagy!

Dolgoztam már néhány olyan munkahelyen, ahol hasonló kaliberű fiatal lányok is voltak. Hasonló viselkedéssel, akikért délután még jött a párjuk is és együtt mentek haza cukiskodva. De bent a munkahelyen meg ők voltak a főnökség és a kollégák kapcarongyai. Mert mindenki dugta őket, akinek csak f_rka és gusztusa volt hozzájuk.

Ne sértődj meg tényleg. Csak érzékeltetni akartam, hogy nem annyira rózsaszín azért minden. Az ilyen lányok egyébként is jól színészkednek.

2013. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem sértődöm meg.

De nélkülem nem jár bulizni, meló után nem járkál el ide-oda különösebben, szóval ezek miatt nem hiszem, hogy onnan találkozgatna valakivel, és történhetne valami fizikailag.

A melóhelye meg nem olyan, ahol nagyon lehetne nyomni a dolgokat. Tudom, mindenhol van WC, de azért ilyen mélyre nem süllyedne.

2013. ápr. 22. 17:11
 18/24 anonim ***** válasza:

Mi az egyik kollégát a tárgyalóban kaptuk egyszer rajta...

De mind1. Ezek szerint azért mégiscsak bízol benne valahol.

Azért arra figyelj, ha elkezd túlórázni indokolatlanul sokat. Pedig előtte nem említette hogy határidős vagy sűrgős és sok munkájuk lenne. Vagy ha céges buli/összejövetel után furcsán viselkedik... ezek árulkodó jelek.

De a nyomozgatás nem vezet sehová, előbb- utóbb rájön majd és meg fog rád haragudni. Ha bízol benne, akkor ne nyomozgass. Ha meg nem, akkor beszélj vele erről...

2013. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Biztos jo lehet ugy elni, h epp azon agyalsz, epp ki d*gja a csajodat esetleg...

En is ismerek egy kiscsajt, ordenare, alpari kis ribanc es meg csak 21.

2013. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen, olyan szempontból bízok benne, hogy nem csal meg, tehát csók, félrekúrás.

Viszont ilyen flört, kelleti magát, esetleg poénból rácsapnak a fenekére dolgokkal úgy állok, hogy simán el tudom képzelni.

És ezek is nagyon zavarnak.

Tényleg nagyon szeretem, meg ő is engem, érzem, de az én barátnőm ne viselkedjen így azért. De ha ezt így megmondom neki, még neki állna feljebb, hogy hiszen nem csinál ő semmi rosszat, nem csal meg.

Kérdés, kidobjak-e egy olyan embert, akivel szeretjük egymást, nem csaljuk meg egymást, csak egy kicsit ribisen viselkedik. Ezt nem tudom eldönteni.

2013. ápr. 22. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!