Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak a szüleim? Egyszer...

Normálisak a szüleim? Egyszer ezt mondják, egyszer azt.

Figyelt kérdés
Kiskorom óta úgy neveltek a szüleim, hogy kerüljem a cigányokat. Én szót is fogadtam de néha vannak emiatt veszekedések is, mert én kimondom amit érzek. Valamelyik héten egyik órán pont megbeszélés volt és nem volt tanár a teremben és a hátam mögött ülő gyerek elkezdett dobálni, beszólogatni aztán nyakon vágott (amúgy is volt már közöttünk régebben balhé, azóta nem bírjuk egymást elviselni, de mindig ő keresi a bajt én meg nem hagyom magam) én erre felálltam és ráborítottam a padot. Befejezte. Tegnap lent voltunk tesin de felmentem a terembe valamiért és lopáson kaptam. Az én táskámban volt a keze (régebben tűnt már el belőle pénz, de azt hittem elhagytam) és véletlenül eltörtem az egyik ujját. Persze én kaptam meg az is lehet, hogy ki raknak a suliból. Pont engem, nem is azt aki lop. Na mindegy. Behívták a szüleimet, hogy mostanában megint rossz vagyok, erre a szüleim is engem csesznek le amiért csak megvédtem magam. Ők neveltek így, akkor most mivan? Tegnap óta azt hallgatom a panaszkodásukat. Szerintetek ez rendben van? Tényleg nem kellett volna semmit sem tennem?
2013. ápr. 23. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Most dicséretet vársz azért, mert eltörted valaki ujját, vagy mi?
2013. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem így terveztem de ez lett belőle. Én csak megrúgtam és ráesett a kezére. Amúgy is ha nem lopkodna akkor nem történne ez. Mindig mindenki csak panaszkodik a tanároknak erről a gyerekről de nem csinálnak vele semmit. Én nem tudom mit csinált de majdnem minden tanár máshogy bánik és kivételezik vele.
2013. ápr. 23. 21:42
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Itt a lényeg a jövőd, nem a cigány. Bárki ujját töröd el, az nagyon komoly ügy és a kirúgás nem félvállról veendő. A következő suliban úgy is fognak hozzád állni, pláne hogy tényleg balhés, agresszív gyerek vagy, akit sehol nem látnak szívesen. Talán fehér a bőröd, de a viselkedésed olyan mint bármelyik cigányé. Önuralmat kell tanulnod, és a tanulásra koncentrálni, hogy legyen valami belőled.
2013. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív és nem tanulok olyan rosszul. Csak kétszer már megjártam, kétszer vertek meg cigányok ok nélkül, na azóta nem hagyom magamat.
2013. ápr. 23. 22:01
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül eltörted az egyik ujját?:DD jézus isten xDD ezt meg ki a bánatos f.sz hiszi el?xDDD
2013. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha lopáson kapsz valakit, nem az a megoldás, hogy eltöröd az ujját, hanem első körben szólsz az osztályfőnöködnek, ha ő nem tesz semmit, akkor pedig szólsz a szüleidnek, akik addig verik az asztalt, amíg az osztályfőnök összekapja magát, és tesz valamit. Ha ilyen agresszív vagy, semmivel nem vagy jobb, mint ő.
2013. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
52%
Ebben a sztoriban hol lényeges az, hogy a srác milyen nemzetiségű volt?
2013. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
"Nem vagyok agresszív", csak ráborítom a másikra a padot, meg eltöröm az ujját. 3-asnak igaza van.
2013. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nagyon jól tetted, a csuklóját kellett volna
2013. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Szüleid rosszul neveltek, gyülölködesre és sikerült egy agressziv, bosszúálló antiszociális egyént faragni belöled, tényleg furi, hogy még ök szidnak.

Csak idö kérdése, hogy mikor szoritod el valaki torkát.

Kész bünözö viselkedesed van, és te lenézed a kisebbségeket.

Ki miért lop, lehet éhezik, mindegy, ott atörvény és itélje az el, ne te.

Azzal , hogy lenézel másokat, nem leszel se nemesebb, se gazdagabb, se szebb, se több

2013. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!