Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak a szüleim? Egyszer...

Normálisak a szüleim? Egyszer ezt mondják, egyszer azt.

Figyelt kérdés
Kiskorom óta úgy neveltek a szüleim, hogy kerüljem a cigányokat. Én szót is fogadtam de néha vannak emiatt veszekedések is, mert én kimondom amit érzek. Valamelyik héten egyik órán pont megbeszélés volt és nem volt tanár a teremben és a hátam mögött ülő gyerek elkezdett dobálni, beszólogatni aztán nyakon vágott (amúgy is volt már közöttünk régebben balhé, azóta nem bírjuk egymást elviselni, de mindig ő keresi a bajt én meg nem hagyom magam) én erre felálltam és ráborítottam a padot. Befejezte. Tegnap lent voltunk tesin de felmentem a terembe valamiért és lopáson kaptam. Az én táskámban volt a keze (régebben tűnt már el belőle pénz, de azt hittem elhagytam) és véletlenül eltörtem az egyik ujját. Persze én kaptam meg az is lehet, hogy ki raknak a suliból. Pont engem, nem is azt aki lop. Na mindegy. Behívták a szüleimet, hogy mostanában megint rossz vagyok, erre a szüleim is engem csesznek le amiért csak megvédtem magam. Ők neveltek így, akkor most mivan? Tegnap óta azt hallgatom a panaszkodásukat. Szerintetek ez rendben van? Tényleg nem kellett volna semmit sem tennem?
2013. ápr. 23. 21:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

nagyon is helyesen cselekedtel én a karját törtem el a beduinnak bedig csak acelbetkossal kinaltam meg. ha talakozol vele rugd

alcsucson

2013. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
56%

szomorú világot élünk... az a szemét aki védi a tulajdonát.

erről az az eset jut az eszembe amikor a cigány (már sokadjára) akart lopni a szomszédjától de ráb*szott mert áram volt a kerítésbe. szerencsére ott pusztult el:) a lényeg hogy ott is az öreg volt a g*ci mert védte a tulajdonát.

a helyzet az hogy az ember hiába próbálja ignorálni a cigányokat azok csak keresik a bajt. és ez az ország túl gyenge (és besz*ri) hogy tegyen ez ellen:( hát inkább hajoljunk be a cecileknek! kinek nem inge...

szebb jövőt!

2013. ápr. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy megvédted magad, természetesen védje az ember a tulajdonát.

Az a baj, hogy nagyon agresszíven viselkedsz. Nem az a megoldás, hogy a másikra ráborítjuk a padot meg belerúgunk és eltörjük az ujját. Az erőszak csak erőszakot szül.

2013. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is aggódnék a családja miatt, mert egy cigány ujját nem lehet büntetlenül eltörni. A helyedben sűrűn pillantgatnék magam mögé hazafele menet.
2013. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nekem már elegem van abból, hogy ők mindent megúsznak és senki nem csinál semmit mert a család. Kit érdekel a család? Jó esetben mindenkinek van. De akkor legközelebb ha ilyen történik oda adom neki a cuccaimat, megölelem és meg is dicsérem.
2013. ápr. 24. 13:58
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem te leszel a következö Hitler, egy hösnek erzed magad?

Ma a ciganyok, holnap a myomorekok aztan következnek a munkanelkuliek uldözese , te fogod megmenteni a bolygot

2013. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
kedves utolsó gondolom te is színesfém orientált vagy. mennyen at az osszesen a szegedi gyors
2013. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hitler nem leszek, de a bolygot megmentem!
2013. ápr. 26. 07:18
 19/20 anonim válasza:
Szerintem jogos.Plane ha a tores csak baleset volt.Ha hagyod magad csak rosszabb lesz(sajat tapasztalat),de ha az elejen peldat statualsz akkor beken fog hagyni (de a cigany akkor meg szamits ra, hogy jon majd a rokonsag).De akkor se hagyd magad!
2015. dec. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jól csináltad, semmilyen cigány ne nyúlkáljon a táskámban, a lopás nagyobb bűn!
2016. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!