Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak...

Vannak itt olyan férfiak akiknek nem lehet gyermekük?

Figyelt kérdés
Ők hogyan képzelik az életüket?

2013. ápr. 23. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nyugalmasan. A gyerek csak pénzkidobás meg tönkreteszi a kapcsolatokat. Ha lehetne se akarnék.
2013. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de a férjem "hibájából" nem lehet gyermekünk. Már rég elmúltunk 40 évesek, és nagyon hosszú küzdelmen vagyunk túl. Amin keresztül mentünk közösen, még jobban összetart bennünket. Én nehezebben éltem, élem meg, de ott lett volna a lehetőségem elhagyni, még sem tettem. Mi nem csak egy gyereket szerettünk volna, bárhonnan, bárkitől, hanem közöset. Ez sajnos nem sikerült. A férjemnek is nehéz tudom, de nem mutatja előttem, próbál mindenhogy a kedvemre tenni, és boldoggá tenni, gyermek nélkül is. Mikor kérdeztem egyszer Tőle, hogy milyen életünk lesz így, azt mondta, nem tudhatjuk, és ami sosem volt, nem is hiányozhat. Berendezkedtünk a gyermek nélküli életre, és boldogok vagyunk, bár valóban nem tudhatjuk, milyen lenne egy gyerekkel.
2013. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Kérdezz meg egy-két meleg párt, akik komoly kapcsolatban élnek.
2013. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Én felakasztanám magamat,ha nem lehetne gyermekem.
2013. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Az 1-nek: kár, hogy a szüleid nem így gondolkodtak, ahogy te. F@sza személyiséged lehet. Egyébként meg csak az alapból rossz kapcsolat mehet tönkre gyerek miatt, normális ritkán.
2013. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismertem egy férfit, aki ebben a cipőben volt, a barátom. A feleségétől elvált, mikor ezt megtudta, mert nem akarta, hogy a nő gyermektelen maradjon. Érzelmileg bele is halt a válásba. Elhatározta akkor harminchat éves fejjel, hogy magányosan akar élni, nem akar több nőt tönkretenni ezzel (közel 10 évig próbálkoztak).
2013. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az örökbefogadás ilyenkor nem jöhet szóba?
2013. ápr. 23. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem lehet, de nem akarok. 20 éves vagyok, de úgy érzem, hogy még magamat sem fogom tudni eltartani normális szinten a hátralévő 50-60 évben, nem hogy még gyereket is vállaljak, aki csak kínlódana amiatt, hogy az apjának nincs túl sok pénze...
2013. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogyne. Sőt nők is.
2013. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem lehet (nemzőképes vagyok és nőket szeretem, nem ezekkel van a gond, az okot hosszú lenne ide leírni).

Elfogadtam. Beletörődtem. De lehetek még keresztszülő.

2013. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!