Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomnak van igaza? Nagyon...

Anyósomnak van igaza? Nagyon felidegesített! Egy apa nem viheti el pisilni a kislányát? Mindig csak az anya?

Figyelt kérdés

A lényeg: egy apa nem viheti el pisilni a kislányát??? Az apukák hová viszik a lányukat pisilni, ha kell neki? Ez olyan természetellenes? Úgysem ül le a deszkára.

Szinte mindig én foglalkozom a 3 év körüli lány gyerekünkkel, akkor is, amikor a férjem nem dolgozik. Én gondozom, játszom vele, viszem pisilni, én sétálgatok vele a lépcsőn stb.

Most együtt voltunk mind étteremben. Elvittem pisilni. Öt perc múlva megint akart menni. Akkor nem sikerült. Szerintem csak unatkozott. Harmadik alkalommal azt szerettem volna, ha a férjem vinné el pisilni, vagy legalább lépcsőzzenek. Kicsit rá kellet zördülnöm a férjemre, hogy menjen vele, mert ő elküldte volna egyedül. A férjemnek ezzel nincs gondja (mármint a pisiltetéssel) csak lusta volt. De aztán ment.

Én meg ott maradtam, és megkaptam a megjegyzéseket, hogy ezt hogy tehetem....meg a szemöldökhuzogatásokat. Hát igen, jobb lett volna nekem mennem, de nem azért, amit ők gondolnak.


Köszi


2013. ápr. 23. 23:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kivétel nélkül mindenkit pozitívra értékeltem.

Azért jólesik, hogy a többség velem értett egyet.


20-as, lehet, hogy igazad van, hogy az nem tetszett neki, hogy a fiát szalasztom, de valamibe mindig bele kell kötnie. Ő már csak ilyen. A férje, meg mint egy pincsikutya, rögtön szalad, hogy egyetértsen. Biztos fél, hogy otthon kikap;))

Én meg olyan hülye vagyok, hogy hamar felhúzom magam ezeken a dolgokon, elrontja az estémet. Mindig elhatározom, hogy nem hagyom magam, de nem sikerül. Pedig nagy ívben le kéne...


13-as, a lépcsőzés a kislányunk egyik kedvenc szórakozása, amióta csak járni tud. Meg olyan korú és habitusú, hogy nem sokáig ül meg az etetőszékben, hanem mászkálni akar. Ez van.

2013. ápr. 24. 14:22
 22/23 anonim ***** válasza:
50%

Az anyósod egy elfogult, szűklátókörű otoba liba, aki ráadásul kéretlenül bele akar abba szólni, amihez semmi köze. Minek kontroláll ő téged vagy a párodat?


Szerinted, ha pl. meghal az anya, vagy elválnak a szülők és az apának ítélik a kislányát, akkor ki viszi el pisilni, és ki fürdeti meg a gyereket? Tán a szomszédasszony? Ugyan már! :((

2013. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
62%

Normális étteremben van gyermekwc, pelenkázó, stb. Mondjuk engem a westendben kiparancsoltak a gyermekwcből 20 hónapos babával mert férfi vagyok és a mosdót se érte fel a gyerekwcben a gyerek...


Mekiben már jobbak voltak a tapasztalatok, egy piszuárt már lejjebb tettek, de a koedukácuó vagy hogy mondják itt is probléma.

2013. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!