Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajban vagyok érzelmileg!?

Bajban vagyok érzelmileg!?

Figyelt kérdés
Van fèrjem!De!Beleörülök abba,hogy a volt pasim megnösült!Totàl fèltèkeny vagyok!Nem tudom mi a fene ütött belèm!Szeretem a fèrjem öt soha nem hagynam el!De mègis mièrt zavar ez az egèsz???
2013. ápr. 24. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Olyan hihetetlen, hogy két férfibe vagy szerelmes, mikor pedig az elejétől fogva tudnod kéne Magadról, hogy két férfibe vagy szerelmes?:) (Szerintem többe is...) :)
2013. ápr. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak irigy vagy mert boldog?Vagy még vannak érzelmeid az ex iránt?Érdemes lenne ezen gondolkodnod,bár már késő is.Hagyd a múltat a múltban.
2013. ápr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen debil.
2013. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Règen nagy volt a szerelem!:-( Most èn nem szeretem az exet,csak valamièrt fèltèkeny vagyok,de mèg magamat sem èrtem hogy mièrt!Tudom ez hülyesèg,de hat nem tudom kiverni a fejemböl mert minden nap làtom:-(
2013. ápr. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!