Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj? Változtatn...

Szerintetek ez baj? Változtatni kellene az ízlésemen?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk valamelyik nap a legjobb barátnőmmel a pasikról és pont jött velünk szembe egy kopasz pasi, mondom ez jó, nem? mondta, hogy nem mert úgy néz ki mint aki a sittről jött és mondta, hogy azt vette észre, hogy nekem ezek a börtön stílusú pasik jönnek be és rájöttem, hogy igaza van. Tényleg mindig a borotvált kopasz vagy az olyan katonás hajúakat nézem meg, tablókon is mindig azok tetszenek meg, filmekben, élőben és más képeken is. Valamiért vonzanak. Én nem tartom megbocsáthatatlannak ha valaki ült börtönben. A lopás undorító dolog szerintem, ha nincs rá oka, viszont van olyan amikor érthető. De ez ritka. Ha nekem kiderülne a pasimról (ami nincs), hogy volt börtönben mert mondjuk megvert valakit vagy csalt, bankot rabolt vagy nem tudom, akkor nem szakítanék vele. Mondjuk ha szándékos emberölés miatt ülne akkor elhagynám (vannak esetek itt is amiket megértek de amúgy nem). Szóval bejönnek ezek. Ha a pasim egyszer is kezet próbálna rám emelni, vagy ha gyerekem lesz és rá az biztos, hogy akkor ütne utoljára. Nem hagynám magam egy pillanatig sem, nem olyan vagyok. Szerintetek ez baj? Tudom, hogy fog még változni, de lehet, hogy nem.

16/L


2013. ápr. 24. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó.. valamiért nekem is a kopasz, férfias kisugárzású, általában bakancsos egyének jönnek be, fogalmam sincs miért, de szerencsére eddig csak olyanokhoz vonzódtam, akik a nőket becsülik nagyonis.:) Semmi agresszivitás, velem vagy bármilyen más nővel szemben... sőt, nagyfokú tisztelet. Ne érezd magad rosszul, a külső nem minden, attól hogy valaki így néz ki, nem biztos, hogy olyan vadállat, amilyennek tűnik.

Másrészt, én is úgy gondolom, hogy van bűntett, amit meg lehet bocsátani. Nem mindent, de van, amit igen. Az ütést pedig én se viselném el, mert magam is agresszív természetű vagyok, szóval kapna egyet visszakézből úgyis, szó szerint kidobnám a fenébe. :D Nekem már vagy 3 éve ilyen az ízlésem, most 20/L vagyok.

:)))

2013. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Missi_Key ***** válasza:

miért lenne baj egy ízlés?


az meg hogy nem vagy előítéletes, és hogy csak azt nézed veled hogy bánnak...az még jó is.

2013. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!